Epic Games üzerinden Rocket League açılmıyor

DarkBrown

Centipat
Herkese selamlar, ben Furkan. Yaşamış olduğum sorunu sizlere paylaşıp, sizden öneri almak istiyorum...
Öncelikle ortada hiçbir sorun yokken Epic Games üzerinden daha önce silmiş olduğum oyunu Rocket League'yi tekrardan indirdim ve oyuna giriş yaptım. Oyuna giriş yaptığımda "otomatik kaydetme başarısız" gibi bir hata gördüm. Onu düzeltmek için problemler aradım, güvenlik duvarındaki uygulama koruma vs. adımlarını gerçekleştirdim ve ardından bilgisayarımı kapatıp tekrar açtığımda Epic Games üzerinden açılmayan tek oyunun Rocket League olduğunu fark ettim. Diğer Epic oyunlarımda hiçbir sıkıntı yok, sıkıntısız açılıyor. O güvenlik duvarıyla alakalı olabileceğini düşünüp varsayılana çevirdim ve tekrar giriş yapmayı denediğimde "çalıştırılıyor" bildirgesinin ardından bir şekilde oyun durup tekrardan "başlat" yazısı geliyordu.
Bu yaşadığım sorunu nasıl düzeltebilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Uygulamış olduğum çözümler:
1-) oyunu en az 3-4 kez doğruladım.
2-) oyunu Epic üzerinden silip tekrardan yükledim, sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir? Ekran kartı sorun yaratan parça olabilir. Hata raporu oluşturun, sorunu daha hızlı tespit edelim.

Ekran kartınız nedir? Ekran kartı sorun yaratan parça olabilir. Hata raporu oluşturun, sorunu daha hızlı tespit edelim.
Tekrardan selamlar, ekran kartım AMD'nin RX 570 modelidir. Radeon'a güncelleme geldiğinde oyuna girmiştim, güncelledikten sonra da bir kez oyuna girebildim ardından hiçbir şekilde girememeye başladım. Buyrun hata raporunu sizlerle paylaşayım, lütfen yardımcı olun...
Hata raporu: Logfile
Hata raporunu istemişsiniz belirttim fakat henüz cevap gelmedi...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı