Epic Games'de bu yılbaşına özel verilecek oyunlar sızdırıldı mı?

RDR 2'nin ücretsiz olacağına inanıyor musun gerçekten. RDR 2 versin diyenleri ben ciddiye alamıyorum şaka olarak görüyorum. 1. Epic Games'te şuan RDR 2 indirimde ve indirimdeki oyunları hiçbir zaman ücretsiz vermedi o dönemde. 2. RDR 2 hala çok satan bir oyun çıkalı çok olmadı ve baya büyük bir oyun.
Görebildiğin gibi çok düşük bir ihtimalde olsa dedim. Bende verileceğini düşünmüyorum ama imkansız değil Epic Games parasını verse Rockstar Games neden kabul etmesin?

İndirimde olsada yinede verilebilir.
Hiç zannetmiyorum mantıken düşünsene. Epic Games oyuna indirim yapıyor üstüne 60 TL kupon da veriyor, millet oyunu alıyor haklı olarak çünkü şuana kadar ki en ucuz fiyata düşmüş, sonra Epic gizemli ücretsiz oyun diye RDR 2 veriyor yani hiç mantıklı mı?

Hiç zannetmiyorum mantıken düşünsene. Epic Games oyuna indirim yapıyor üstüne 60 TL kupon da veriyor, millet oyunu alıyor haklı olarak çünkü şuana kadar ki en ucuz fiyata düşmüş, sonra Epic gizemli ücretsiz oyun diye RDR 2 veriyor yani hiç mantıklı mı?
Evet bayağı mantıklı. İndirim mantığıyla bakarsan çoğu oyun şuan en ucuz fiyatına indi normal indirimlerinin yanına 60 tl lik indirim kuponu var. Ve insanlar aldıktan sonra verirse edeceği zarar daha da azalır.

Evet bayağı mantıklı. İndirim mantığıyla bakarsan çoğu oyun şuan en ucuz fiyatına indi normal indirimlerinin yanına 60 tl lik indirim kuponu var. Ve insanlar aldıktan sonra verirse edeceği zarar daha da azalır.
İyi madem bu kadar inanıyorsun ücretsiz olacağına bekle bakalım. Zaten 6 ocakta bitiyor indirimler ben genelde indirimlerin son gününe kadar oyun almam son anı beklerim.

İyi madem bu kadar inanıyorsun ücretsiz olacağına bekle bakalım. Zaten 6 ocakta bitiyor indirimler ben genelde indirimlerin son gününe kadar oyun almam son anı beklerim.
Kafan güzel mi? Defalarca düşük bir ihtimal ama imkansız değil dememe rağmen hala ücretsiz olacağını düşündüğümü düşünüyorsan...

Kafan güzel mi? Defalarca düşük bir ihtimal ama imkansız değil dememe rağmen hala ücretsiz olacağını düşündüğümü düşünüyorsan...
Çok düşük bir ihtimal bile yok bunu neden anlamak zor bu kadar :D İmkansız. RDR 2 bu 15 tane verilecek ücretsiz oyunlar içerisinde kesinlikle yok. O yüzden şimdiden oyunu alabilirsin gönül rahatlığıyla. Konu da burada kapansın. Kafan mı güzel diye soran biriyle tartışma içerisinde olmak istemem.

Geri
Yukarı