Epic Games'de hâlâ sohbet özelliği olmaması

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaş launcher çıkalı yıllar oldu. Hala profil ve mesajlaşma özelliği yok. Burası konsol değil ki. İnsanların alışkanlıkları var bu platformda. Bir platforma bağlı kalmayı kesinlikle sevmiyorum ama bu kadar para döküp böyle küçük detayları nasıl unutuyorlar? Aklım almıyor.

Son düzenleme:
Olmayan özellikleri saysam buradan Everest'e yol olur. Oyun yedekleme geldi mi? Son kontrol ettiğinde hala yoktu. Saçma salak bir Launcher. Bedava oyun vermese kimse suratına bakmaz.
Doğru söylüyorsun abi. Arayüzü bile eski gibi. Ayrıca uygulama çok yavaş açılıyor sorunlu gibi. Açılsa kapanması da dert.

Konuşma özelliği falan istemiyorum sadece şu launcheri optimize etsinler yeter. Girmek ayrı çıkmak ayrı dert. Allah'ın unuttuğu launcher yemin ediyorum ya.

Maalesef birçok platformda sohbet özelliği ve diğer fonksiyonlar Steam'de olduğu kadar kullanışlı değiller. Gerek EA App olsun, gerek Ubisoft Connect veya Social Club olsun bu özellikleri en son ne zaman kullandığımı hatırlamıyorum. Bir albenisi yok çünkü.

Zamanla gelişir diyeceğim ama, o zaman ne zaman bilinmez.

Aynı Apple'a benziyor bunlar da. Apple uygulamaları halen daha Windows'a doğru dürüst çıkmadı.

Maalesef birçok platformda sohbet özelliği ve diğer fonksiyonlar Steam'de olduğu kadar kullanışlı değiller. Gerek EA App olsun, gerek Ubisoft Connect veya Social Club olsun bu özellikleri en son ne zaman kullandığımı hatırlamıyorum. Bir albenisi yok çünkü.

Zamanla gelişir diyeceğim ama, o zaman ne zaman bilinmez.
Aslında Steam'in de optimizasyonu o kadar iyi değildi. Son güncellemede düzelttiler. Arayüzünü değiştirmeleri çok çok sonra oldu zaten.

Geri
Yukarı