Epic Games'de indirmeyi duraklatma

Şimdi 1.4gb indirdim başta 94gb idi. 1.4gb indirip uygulamayı kapattım tekrar açtığımda hâlâ 94gb idi ve en baştan başlamıştı. Eğer devam etseydi 92 yazması gerekirdi. Demek ki açık kalması gerekiyor.

Senin gibi hataya ben de düşmüştüm World War Z indirirken. Son 2 GB kala kalanını da yarın indiririm diye kapatmıştım uygulamayı. Ertesi gün açınca oyunu baştan indirdi. Böyle anlamsız bir yapısı var ne yazık ki.
Düzenleme: Kaldığın yerden indirme özelliği gelmiş.
Ben gece kapattım ve bu sabah açtığımda en baştan başlamıştı. Geldiğinden emin misiniz?

Bende aynı mağduriyeti yaşıyorum, GTA V'in 30GB'ını indirdim, devam etme özelliği var diye forumlardan görünce bilgisayar ısındığı için kapattım, açtığımda baktımki indirme 0dan başladı ve indirilen tüm GTA V dosyaları Epic Games Launcher tarafından silinmiş :/

Sanırım yanlışlıkla olsada buldum. Ben hep duraklatıp kapatıyordum Epic Games'i fakat elektrikler gitti ve indirme devam ediyordu. Duraklatılmadan kapanmış oldu ama açtığımda devam ediyordu. Sonra hep duraklatmadan yaptım oldu. Direk çıkın uygulamadan bende oluyor.

Sanırım yanlışlıkla olsada buldum. Ben hep duraklatıp kapatıyordum Epic Games'i fakat elektrikler gitti ve indirme devam ediyordu. Duraklatılmadan kapanmış oldu ama açtığımda devam ediyordu. Sonra hep duraklatmadan yaptım oldu. Direk çıkın uygulamadan bende oluyor.
Çıkından kasıt sağ alttan çıkış yaparak mı kapattınız yoksa uygulama açıkken mi kapattınız PC'yi?

86GB bosa gitti. Dun gece durdurup kapattim sabah actim dosyalar duruyordu, yuklemeyi baslattim. Dosyalari sildi ve bastan basladi. Cildirdim orda. Niye sildi anlamadim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı