Epic Games'de indirmeyi duraklatma

Biliyorsunuz GTA V bedava oldu ben de indireyim dedim ama Epic Games'i kapatınca indirme yok oluyor. Duraklatıp deniyorum yine aynı. Bilgisayarın sürekli açık mı kalması lazım indirme için? 100 GB oyun ömrü yetmez bilgisayarın.
Bendede aynı şey oldu launcher biraz sıkıntılı şöyle yapın indirmeyi duraklattıktan sonra launcherı kapatmadan bilgisayarı uyku moduna alın ben öyle yaptım.

Çıkından kasıt sağ alttan çıkış yaparak mı kapattınız yoksa uygulama açıkken mi kapattınız PC'yi?
Epic Games açıkken elektrikler kesildi. Sonrasında da Epic Games açıkken kapattım bilgisayarı. Hiç bir çıkma, kapatma düğmesine basmadım. Direk bilgisayarı kapattım.

Biliyorsunuz GTA V bedava oldu ben de indireyim dedim ama Epic Games'i kapatınca indirme yok oluyor. Duraklatıp deniyorum yine aynı. Bilgisayarın sürekli açık mı kalması lazım indirme için? 100 GB oyun ömrü yetmez bilgisayarın.
Ben açık bıraktım internet hızı sınırlandığı için bilgisayar 17 saat açık kaldı, akşam 18.30 da açtım sabah 11.30 da kapattım😶

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı