Epic Games'deki GTA 5'i Steam'e geçirme

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar. Ben Epic Games'den GTA 5 oynuyordum ve hile yaptığım için hesabım banlandı Steam'den GTA 5'i satın almak istiyorum lakin 100GB bir daha yüklemek istemiyorum internetim gerçekten kötü Epic Games'den GTA 5'i indirmem uzun sürdü ondan dolayı bir daha Steam'den indirmek istemiyorum bende diyorum Steam'den GTA 5'i satın alsam Epic Games'deki GTA 5'i Steam'e aktarabilir miyim? Nasıl yaparım? Mümkün mü?
Not: Şunu diyen olacaktır Epic Games'den satın al GTA 5'i Steam'de daha ucuz.

Evet. Oyunun kurulum dosyalarını al C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common yoluna yapıştır. Aynı şeyi Game Pass FIFA 21 için yapmıştım. Sonra Steamden indire bas otomatik olarak dosyaları doğruluyor.

Epic Games'te ki dosyaları Steam dosyalarına aktar ve GTA V'i satın aldıktan sonra dosyaları doğrula. Tamamen doğrulanmasa dahi 100GB indireceğine 40GB indirirsin.

Muhtemelen çalışmayabilir dostum C'ye yapıştırsan bile farklı Launcher'leri var düşüncem öyle olmaz gibi öyle bir şey yeniden indirirsin ama denemekten zarar gelmez.
Hayır oluyor. Ben FIFA 21'de yaptım oldu. Dosyalar atar atmaz zaten açmıyor. İndir diyorsun oradan doğrulama yapıyor eksik bir şey varsa indiriyor ki bende ekstra hiçbir şey indirmedi. Sadece origin ile ilgili ufak bi sıkıntı olmuştu ondana çıkış yapıp tekrar giriş yaptım sorun düzelmişti. Yukarıdaki çözümü dene dostum.

Evet. Oyunun kurulum dosyalarını al C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common yoluna yapıştır. Aynı şeyi Game Pass FIFA 21 için yapmıştım. Sonra Steamden indire bas otomatik olarak dosyaları doğruluyor.
Bende epic games den ark surivival almıştık arkadaşımla ama serverler kötü olduğu için sürekli zaman aşımı falan hatalar alıyorduk, ama steamde böyle bir sorun yokmuş bizde dosyaları öyle atsak steam den girmiş gibi olur mu?

Bende epic games den ark surivival almıştık arkadaşımla ama serverler kötü olduğu için sürekli zaman aşımı falan hatalar alıyorduk, ama steamde böyle bir sorun yokmuş bizde dosyaları öyle atsak steam den girmiş gibi olur mu?
Eğer oyununuz steamdede mevcutsa olur.

Hayır oluyor. Ben FIFA 21'de yaptım oldu. Dosyalar atar atmaz zaten açmıyor. İndir diyorsun oradan doğrulama yapıyor eksik bir şey varsa indiriyor ki bende ekstra hiçbir şey indirmedi. Sadece Origin ile ilgili ufak bir sıkıntı olmuştu ondana çıkış yapıp tekrar giriş yaptım sorun düzelmişti. Yukarıdaki çözümü dene dostum.

Launcher'lar farklı oldundan sıkıntı çıkmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı