Epic Games GTA 5'i Steam'e eklemek

Sanji004

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben GTA 5'i Epic Games'ten yükledim, ayrıyeten Steam hesabımda da GTA 5 var ve ben Steam'deki GTA 5'ten girmek istiyorum. Oyun dosyalarını nasıl Steam'e aktarabilirim?

Dosyaları kopyalayıp Steam konumuna yapıştırın. Sonra Steam'da yükleme konumunu kopyaladığınız yere ayarlayın ve yüklemeye çalışın. Eğer dosyaları doğrulamaya başlarsa işe yaramıştır. Eğer sadece indirme yapıyorsa mümkün değildir.

Yani Epic'deki dosyaları Steam'a kopyala diyeceğim ama versiyon farkı olcağından çalışacağını zannetmiyorum.

Steamden GTA V'i indirmeye başlayın. 1-2 dakika sonra steami tamamen kapatıp Epic üzerinden indirdiğiniz GTA 5 klasörünü "Steam\steamapps\common" içine atın. Size güncel GTA V "appmanifest" dosyası lazım ayrıca. Onu da "steamapps" klasörüne atacaksınız. Bunları yaptıktan sonra Steam'i açıp GTA V dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı yapın.
Hayırlı olsun.
Düzeltme:
Güncel "appmanifest" dosyasını bulamazsanız oyunu baştan indirmek durumunda olursunuz. Bulduğunuz dosya bir önceki güncellemeye aitse, o güncellemeden sonrasını indirirsiniz.

İkisi de versiyon 2372 Online 1.57 ama.
Steam'den GTA V'i indirmeye başlayın. 1-2 dakika sonra Steam'i tamamen kapatıp Epic üzerinden indirdiğiniz GTA 5 klasörünü "Steam\steamapps\common" içine atın. Size güncel GTA V "appmanifest" dosyası lazım ayrıca. Onu da "steamapps" klasörüne atacaksınız. Bunları yaptıktan sonra Steam'i açıp GTA V dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı yapın.
Hayırlı olsun.

Appmanifesti nereden bulacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı