Epic Games'deki GTA 5'i Steam'e geçirme

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar. Ben Epic Games'den GTA 5 oynuyordum ve hile yaptığım için hesabım banlandı Steam'den GTA 5'i satın almak istiyorum lakin 100GB bir daha yüklemek istemiyorum internetim gerçekten kötü Epic Games'den GTA 5'i indirmem uzun sürdü ondan dolayı bir daha Steam'den indirmek istemiyorum bende diyorum Steam'den GTA 5'i satın alsam Epic Games'deki GTA 5'i Steam'e aktarabilir miyim? Nasıl yaparım? Mümkün mü?
Not: Şunu diyen olacaktır Epic Games'den satın al GTA 5'i Steam'de daha ucuz.

Hayır oluyor. Ben FIFA 21'de yaptım oldu. Dosyalar atar atmaz zaten açmıyor. İndir diyorsun oradan doğrulama yapıyor eksik bir şey varsa indiriyor ki bende ekstra hiçbir şey indirmedi. Sadece Origin ile ilgili ufak bir sıkıntı olmuştu ondana çıkış yapıp tekrar giriş yaptım sorun düzelmişti. Yukarıdaki çözümü dene dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunun tam tersini yapsam?

Merhaba arkadaşlar. Ben Epic Games'den GTA 5 oynuyordum ve hile yaptığım için hesabım banlandı Steam'den GTA 5'i satın almak istiyorum lakin 100GB bir daha yüklemek istemiyorum internetim gerçekten kötü Epic Games'den GTA 5'i indirmem uzun sürdü ondan dolayı bir daha Steam'den indirmek istemiyorum bende diyorum Steam'den GTA 5'i satın alsam Epic Games'deki GTA 5'i Steam'e aktarabilir miyim? Nasıl yaparım? Mümkün mü?
Not: Şunu diyen olacaktır Epic Games'den satın al GTA 5'i Steam'de daha ucuz.
Ban yedin diye niye bir daha GTA 5 satın alıyorsun ki. Rockstardan yeni üyelik alıp oynamaya devam et.
Sadece üyeliğini banlıyorlar oyuna engel teşkil edecek bir durum yok.

Artı -2 Eksi
Online nasıl oynayacagım?
1-2 sene önce falan bende hile kullanmıştım. Ban yedim. Bana oyun komple gitti geçmiş olsun story mode'da takılıp durursun dediler. Bende oyunu komple sildim. Yeni bir Epic Games veya Steam hesabı açayım da hangisinde ucuzsa oradan tekrar satın alayım dedim. Sonra bir arkadaşım social club'tan yeni üyelik alıp denemek istedi. Oyunu tekrardan indirdim. Social club'tan yeni üyelik aldı. Yanlış hatırlamıyorsam bide ip adresini değiştirdi sanırım. Oyun sıfırdan yeni alınmış gibi açılmıştı. Sıfırdan karakter yaratıp en baştan geri başladım. Hala aynı hesabı kullanıyorum.

1-2 sene önce falan bende hile kullanmıştım. Ban yedim. Bana oyun komple gitti geçmiş olsun story Mode'da takılıp durursun dediler. Bende oyunu komple sildim. Yeni bir Epic Games veya Steam hesabı açayım da hangisinde ucuzsa oradan tekrar satın alayım dedim. Sonra bir arkadaşım Social Club'tan yeni üyelik alıp denemek istedi. Oyunu tekrardan indirdim. Social Club'tan yeni üyelik aldı. Yanlış hatırlamıyorsam bir de IP adresini değiştirdi sanırım. Oyun sıfırdan yeni alınmış gibi açılmıştı. Sıfırdan karakter yaratıp en baştan geri başladım. Hala aynı hesabı kullanıyorum.

Yeni üyelik derken yeni bir hesap mı açıyorsunuz?
Evet. Oyunun kurulum dosyalarını al C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common yoluna yapıştır. Aynı şeyi Game Pass FIFA 21 için yapmıştım. Sonra Steam'den indire bas otomatik olarak dosyaları doğruluyor.

Dostum satın aldım GTA'yı şimdi senin dedini yaptım yapıştırdım dosyaları D:\SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto V buraya şu anda yüklüyor ama 228 (99.8) GB diyor normal mi?
Hayır oluyor. Ben FIFA 21'de yaptım oldu. Dosyalar atar atmaz zaten açmıyor. İndir diyorsun oradan doğrulama yapıyor eksik bir şey varsa indiriyor ki bende ekstra hiçbir şey indirmedi. Sadece origin ile ilgili ufak bi sıkıntı olmuştu ondana çıkış yapıp tekrar giriş yaptım sorun düzelmişti. Yukarıdaki çözümü dene dostum.
+ bişey daha sorucam şimdi ben bu gtanın dosyalarını steame yüklüyorum ya aynı hesap gene banlı olur mu? social clubdan?

Son düzenleme:
Yeni üyelik derken yeni bir hesap mı açıyorsunuz?

Dostum satın aldım GTA'yı şimdi senin dedini yaptım yapıştırdım dosyaları D:\SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto V buraya şu anda yüklüyor ama 228 (99.8) GB diyor normal mi?

+ bişey daha sorucam şimdi ben bu gtanın dosyalarını steame yüklüyorum ya aynı hesap gene banlı olur mu? social clubdan?
Hayır. İlk sorun içinde bi SS atar mısın?

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı