Epic Games'den Mafia 2 classic alınır mı?

Steam'den alınca ikisi de gelmişti.
16 TL bedava alınır. Clasic sürümü gelmiyor diye biliyorum ama emin değilim. Ayrıca yeni sürümü çok daha iyi zaten aynı oyun.
Evet oyun bedava ama yeni sürümü 40GB iken Classic sürümü 8GB falan. Aralarında fark yok.

Aralarında uçurum fark var. 40GB olmasının sebebi o zaten. Grafikler vs. on numara.
Ben pek fark göremiyorum. Arada 100FPS'e değecek fark da görmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarında uçurum fark var. 40GB olmasının sebebi o zaten. Grafikler vs. on numara.
Aralarında uçurum fark vs. yok. Hatta doğru noktada doğru şeye baktığında orijinal oyunun daha iyi gözüktüğü noktalar var. Öte yandan Definitive Edition orijinal oyunda olmayan hataları da barındıran ve orijinal oyundan tek farkı görsellik olan bir oyun. Zaten Mafia 2 Definitive Edition bir remastered.

Ben pek fark göremiyorum. Arada 100FPS'e değecek fark da görmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA Definitive Edition ile aynı durum var. Orijinal oyuna grafik modu kur daha iyi.

Aralarında uçurum fark vs. yok. Hatta doğru noktada doğru şeye baktığında orijinal oyunun daha iyi gözüktüğü noktalar var. Öte yandan Definitive Edition orijinal oyunda olmayan hataları da barındıran ve orijinal oyundan tek farkı görsellik olan bir oyun. Zaten Mafia 2 Definitive Edition bir Remastered.

GTA Definitive Edition ile aynı durum var. Orijinal oyuna grafik modu kur daha iyi.

Bana göre Definitive Edition daha güzel. Farklı düşünebilirsin saygı duyarım. Remastered olduğunu biliyorum cilalanmış hali işte. Son olarak ben iki şekilde de oyunu bitirdim hiç bug vs. yaşamadım.

Bana göre Definitive Edition daha güzel. Farklı düşünebilirsin saygı duyarım. Remastered olduğunu biliyorum cilalanmış hali işte. Son olarak ben iki şekilde de oyunu bitirdim hiç bug vs. yaşamadım.
Arada ki 10 farkı bulunuz :D

1686157226250.png

Geri
Yukarı