Epic Games'in verdiği Hitman oynanmaya değer mi?

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Hiç Hitman oynamamış bir insanım Epic vermişken oynamak da istiyorum. Ama nereye kadar oynayabiliyoruz? O kadar indirip 2 bölüm geçince benden DLC almamı isterse yapımcılara reddedemeyecekleri bir teklif sunmak istemiyorum. (Baba filmine gönderme demek istediğim şeyi izleyen anlar). Sizce indirmeli miyim?
Peki...

Son düzenleme:
Birkaç bölümü bedava veriyor. Ancak Hitman herkesin oynayabileceği oyun değil. Lütfen yanlış anlamayın aşağılama niyetim yok. Mesela GTA oynarken zevk alacak şeyler bulursunuz. Hitman böyle değil. Hitman için haritayı, NPC hareketlerini iyi bilmelisiniz. Her hareketinizin bir sonucu vardır. Her zaman iki defa düşünmelisiniz. Mesela ben oynayamadım.:)
Bedava aldığım Hitman oyununu oynadım. Hitman çok yönlülüğünü meydan okumalara dökmüş. Her tamamladığınız için size tecrübe puanı veriyor. Görev sonunda rütbeler de var. Görevi ne kadar sessiz bitirirseniz rütbeniz o kadar yüksek oluyor. Bu da size puan olarak ekleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç bölümü bedava veriyor.Ancak hitman herkesin oynayabileceği oyun değil.Lütfen yanlış anlamayın aşağılama niyetim yok.Mesela Gta oynarken zevk alacak şeyler bulursunuz.Hitman böyle değil.Hitman için haritayı,npc hareketlerini iyi bilmelisiniz.Her hareketinizin bir sonucu vardır.Her zaman iki defa düşünmelisiniz.Mesela ben oynayamadım.:)
Bedava aldığım hitman oyununu oynadım.Hitman çok yönlülüğünü meydan okumalara dökmüş.Her tamamladığınız için size tecrübe puanı veriyor.Görev sonunda rütbeler de var.Görevi ne kadar sessiz bitirirseniz rütbeniz o kadar yüksek oluyor.Bu da size puan olarak ekleniyor.
Aynen. Oyunu Rambo gibi değil gerçek bir ajan gibi oynamanız gerekiyor, ancak öyle tadını alırsınız. 14 yaşımdayım, 6 yaşımdan beri oynuyorum, çoğu serisini oynadım da. Yeni serileri sistem gereksinimlerim yetmediği için oynayamadım. Kısaca oynamalısınız.

Öncelikle her noktalama işaretinden dolayı boşluk bırakmalısınız, ben sizin mesajınızı düzenleyerek cevaplıyorum alınmayın ama resmen Tükçeyi katletmişsiniz sebebi ise forumdaki yazım kuralları hassasiyetini bilmemeniz büyük ihtimal. Her neyse oyunu yine de denemek istiyorum.

Telefonda yazma konusunda iyi değilim. Orasini düzenlerken iç içe giriyor.
Bu sizin kararınız. Sadece deneyimimi paylaştım.

Arkadaşlar oyunu daha önce oynamadım ama oyunun tarzını, atmosferini biliyorum tabii ki bir ajan olduğumuzun da farkındayım. Gidip "Rush B" tarzında oynayacak değilim.

Geri
Yukarı