Epic Games'te dururken Steam'den tekrar GTA V almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır 4 saat geçmiş ve 50den %73 olmuş ve zaten Epic games sunucuları yavaş diye biliyorum.
Yanlış biliyorsun. Ciddi bir bedava oyun verince herkes giriş yapıp oyun alıyor sunuculara yükleniyor o zamanlar evet düşüyor. Ama normalde Steam ile hemen hemen aynı.

Yanlış biliyorsun. Ciddi bir bedava oyun verince herkes giriş yapıp oyun alıyor sunuculara yükleniyor o zamanlar evet düşüyor. Ama normalde Steam ile hemen hemen aynı.
Anladım ama 2.30 ile indiriyor olarak gösteriyor ama 20 30 dakikada %1 artıyor bu yüzden bana yavaş gibi geliyor.

Tamam verdik ilgini hadi sil şimdi
Amacım ilgi değildi ki? ilgi olsa neden böyle bir konu açmış olayım.

Anladım ama 2.30 ile indiriyor olarak gösteriyor ama 20 30 dakikada %1 artıyor bu yüzden bana yavaş gibi geliyor.
20 30 dakikada %1 mi artıyor? Bu bayağı yavaş o zaman bekle ben de bir oyun indirmeye açayım.

İlgi için değilse daha kötü 😀enayilik değil buna düpedüz aptallık derler sana iyi forumlar.

Hocam son sözü söylüyorum. Neresi en ucuz güvenilirse oraya yerleşin. İndirme hızını geçin. Ucuz olması önemli. Alın Epic'ten geçin. Herkese bol şans.

Amacım ilgi değildi ki? ilgi olsa neden böyle bir konu açmış olayım.
20 30 dakikada %1 mi artıyor? Bu bayağı yavaş o zaman bekle ben de bir oyun indirmeye açayım.
Denedim bende gayet hızlı indi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı