Epic Games'te yeni ay yılı indirimi sonrası bazı oyunlara zam yaptı

Steam 10 yıldır iyilik yapıyor, sonucunda Steam'e her şey dendi, sövüp saydılar şimdi Epic Games olunca yaptığı iyilik için teşekkür ediliyor. İlginç 😀
Epic Games halen lira ile satış yapıyor ve bazı popüler oyunlar dışında çoğu indie oyunlar halen daha çok uygun bir fiyatta şu an için.Ayrica indirim kampanyalarında neredeyse rakipsiz ve babasının oğluna yapmayacağı iyiliği yapıyor.Epic Games kampanya dönemlerinde hâlen oyun alınabilecek bir site.Steam gibi olursa oda sövüp sayılmayi hak eder.Steam bize tekmeyi basmak için kendi ön ayak oldu gazı verdi Steam in sahibi valve Bunun başını çekti ve mena fiyatlandırması bile yapmadı,buna rağmen Steam e o 10 yıl için yine teşekkür ettik ve vedalaştık.Epicte aynısını yaparsa onunla da vedalaşırız, bunu Steam gibi sövercesine yaparsa bizde söverek vedalaşırız.Ekonomik krizin farkındayız ama Steam bazı şeylerin başını çekti bu bir gerçek.Oyun fiyatlarının tüm dünyada şişkin olması da Steam sayesinde.Epic Games şu haliyle yine buna karşı direniyor bir halde.Epic ne yaparsa yapsın Steam kadar tekel olmak için vahşileşemez.

Hocam o zaman oyun biriktirirken CP2077'yi geçen Epic indirimlerinde niye almadınız? :) 260 TL civarınaydı sanırım alınabiliyordu CP2077, Phantom liberty ile beraber ise 490 gibi bir şeye geliyordu. Artı bir de %10 cüzdana iade avantajı vardı.

Kanka ben Ultimate Edition'u toplam 270 aldım Epic'ten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'in uzun süre TL desteğini devam ettirebileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu senenin içerisinde Epic Games'in de TL desteğini keseceğini düşünüyorum. Artık adamakıllı oyun da vermiyorlar. Muhtemelen pazarı gözden çıkarttılar.

Epic Games'in uzun süre TL desteğini devam ettirebileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu senenin içerisinde Epic Games'in de TL desteğini keseceğini düşünüyorum. Artık adamakıllı oyun da vermiyorlar. Muhtemelen pazarı gözden çıkarttılar.
Küresel anlamda zarar ediyorlarmış herhalde. Yeterince bile taviz verdiler. Bundan sonra vermezler bence.

@Famronty, vereceklerini ben de düşünmüyorum. Sadece şunu belirtmek istemiştim: Steam, TL desteğini kestikten sonra Steam'e düşman kesilen kişiler, aynı hareketi Epic Games için de yapacak mı? Muhtemelen yapacaklar :) Bakalım, sonra hangi platformu kral ilan edecekler?

@Famronty, vereceklerini ben de düşünmüyorum. Sadece şunu belirtmek istemiştim: Steam, TL desteğini kestikten sonra Steam'e düşman kesilen kişiler, aynı hareketi Epic Games için de yapacak mı? Muhtemelen yapacaklar :) Bakalım, sonra hangi platformu kral ilan edecekler?
Epic'den sonra Xbox var. Xbox da giderse korsan var hocam. 😂

Dolar'a da geçer Epic birkaç ay sonra.

Umarım bir an önce geçer bu sayede eşitlenmiş olur diğer platformlarla.

Giderek daha yaşanmaz bir hale geliyor hayatımız ve bunun sorumluları ne Epic Games ne Steam böyle olacağı belliydi.

Kendi adına konuş, bence gayet iyi şu anda. Steam'in dolara geçmesi sayesinde artık oyunların fiyatının değişme sorunu ortadan kalktı çok iyi oldu bu. Gayet yaşanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı