Çözüldü Epic Games'ten alınan Watch Dogs 2 Uplay'den indirme yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasu96

Centipat
Makaleler
1
Merhabalar arkadaşlar, bugün Watch Dogs 2 indirdim ve 40 GB'lık bir indirme yaptım. Daha sonrasında oyunu açarken 17008 hatasını aldım ve Ubisoft Connect'i yönetici olarak çalıştırıp sorunu çözdüm fakat Epic Games'ten oyuna girmek istediğimde bana Uplay'den 20 GB'lık bir indirme yapmam gerektiğini söylüyor, 40 GB'lık indirmeyi boşuna mı indirdim ben yani şimdi?

Hocam Watch Dogs 2 yazan dosyayı seçtim fakat maalesef bulunamadı hatasını vermeye devam ediyor. Sanırım tekrar indirmem gerek.

Çok tuhaf. Ben böyle yaptığım zaman düzelmişti.
Yapacak bir şey yok o zaman.

Arkadaşların dediği gibi, Ubisoft oyunlarını Ubisoft Connect üzerinden indirip oynayın. Ubisoft sıkıntılı bir arkadaşımız.

WD 2 dışında hiç Epic üzerinden Uplay gerektiren oyun oynamaya çalışmadım, yeni öğreniyorum böyle bir sıkıntı olduğunu :)
Division 2 aldığımda da aynı indirme sıkıntısı bende de olmuştu, sanırım birbirlerinin dosya bütünlüğünü doğrulayamıyorlar bu yüzden yeniden indirme istiyor.

Division 2 aldığımda da aynı indirme sıkıntısı bende de olmuştu, sanırım birbirlerinin dosya bütünlüğünü doğrulayamıyorlar bu yüzden yeniden indirme istiyor.
Epic Games üzerinden indirdiğim dosyaları sildim, Ubisoft C. üzerinden indirmeye başladım. Herkese teşekkürler yardım için, iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı