Çözüldü Epic Games'ten indirdiğim GTA 5 rusça

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Proccer

Centipat
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi GTA 5 Epic Games'te ücretsiz oldu bende faydalandım oyunuu indirdiğimde oyun rusça idi ve İngilizce yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Windows+R kombinasyonuna basıp çalıştırı aç.
''regedit'' yaz.
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE >WOW6432NODE > ROCKSTAR GAMES > Grand Theft Auto V 'ye tıkla sırasıyla.
Sağ tarafta ''language'' yazana çift tıklayıp, ordaki Rusça yazıyı sil, yerine '' en-US '' yaz. Tamama bas.
Windows+R kombinasyonuna basıp çalıştırı aç.
''regedit'' yaz.
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE >WOW6432NODE > ROCKSTAR GAMES > Grand Theft Auto V 'ye tıkla sırasıyla.
Sağ tarafta ''language'' yazana çift tıklayıp, ordaki Rusça yazıyı sil, yerine '' en-US '' yaz. Tamama bas.

Çözüm
Anmerkung 2020-05-15 204147.png
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi GTA 5 Epic Games'te ücretsiz oldu bende faydalandım oyunuu indirdiğimde oyun rusça idi ve İngilizce yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Oyun dosyaları için de LanguageSelect.exe olması lazım oradan ayarlayabilirisiniz.

Çok ilginç benim oyunda yok öyle bir exe.

Eğer yoksa Rockstar Launcher dilini İngilizce'den başka bir dile çekip sonra tekrar İngilizce yapınca da oyunun dili düzeliyor.

Windows+r kombinasyonuna basıp çalıştırı aç.
"Regedit" yaz.
HKEY_LOCAL_MACHINE > software >WOW6432NODE > Rockstar Games > Grand theft Auto V'ye tıkla sırasıyla.
Sağ tarafta "language" yazana çift tıklayıp, oradaki rusça yazıyı sil, yerine " en-us " yaz. Tamama bas.

Hocam Allah razı olsun senden benim ve 7 arkadaşımın daha sorunu çözüldü.

Geri
Yukarı