Epic Games'ten indirilen oyunlarda renk kayması oluyor

burak4634

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim PC'de Epic Games'de veya Epic'den indirdiğim oyunlarda nokta şeklinde renk kayması oluyor veya herhangi bir yerden indirdiğim oyunlarda. Neden yapar bunu? Yardımcı olacak var mı birileri?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-10-19-26-36-846_com.miui.mediaeditor.jpg
    Screenshot_2024-02-10-19-26-36-846_com.miui.mediaeditor.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2024-02-10-19-25-47-706_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2024-02-10-19-25-47-706_com.miui.videoplayer.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük ihtimal ekran kartın ölüyor malesef. Bir an önce değiştirmeye bak.

Görselden hiç bir şey anlaşılmıyor. Telefondan fotoğraf çekmek yerine bilgisayardan ekran görüntüsü alsanız daha kolay olmaz mıydı?
Donanımsal bir sorun olduğu için ekran görüntüsünde gözükmez. Ayrıca bozulmaları, desenleri görmüyor musunuz fotolarda?

Artı -1 Eksi
Sanırım bunun ekran kartı değişmiyor yani bana da öyle söylüyorlar.
Dizüstü bilgisayar mı? Emer öyleyse ekran kartı değişimi olmuyor malesef. Garantisi devam ediyorsa garantiye yollayabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar mı? Emer öyleyse ekran kartı değişimi olmuyor malesef. Garantisi devam ediyorsa garantiye yollayabilirsiniz.
Evet dizüstü garantisi de çok oldu biteli. Ben biraz önce Nvidia ekran kartını devre dışı bıraktım intel uhd grafiğe geçtim sorun kalmadı dediğiniz gibi kesin ana kart.

Evet dizüstü garantisi de çok oldu biteli. Ben biraz önce Nvidia ekran kartını devre dışı bıraktım intel uhd grafiğe geçtim sorun kalmadı dediğiniz gibi kesin ana kart.
Pardon ekran kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı