Epic Games'ten oyun sepeti önerisi

baronis

Femtopat
Daha fazla  
Sepetimdeki oyunlar parasına değer mi sizce?

Ekran görüntüsü 2023-12-14 213959.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Alan Wake 2 aldım hocam resmasteredi vermedi.

Kandırıldım :) ben de linkini paylaştığım YouTuber'ların yalancısıyım. Oysa tek bu kişi değil ayrıca bu kişi de aynısını söylemişti. İsterseniz Epic desteğe mesaj yazabilirsiniz. Sonucu da paylaşırsanız biz de kesin olarak öğreniriz. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Alan Wake 2 aldım hocam resmasteredi vermedi.

https://store.epicgames.com/tr/news/the-epic-games-store-holiday-sale-2023#:~:text=Bonus olarak, Yılbaşı Tatili İndirimimiz,ayrıntılar için sayfaya göz at. Burada "bonus olarak, yılbaşı tatili indirimimiz sırasında Alan Wake 2'yi satın alan herkes PC'de Alan Wake Remastered için bir dijital kupon kodu elde edecek. Teklif 10 Ocak 2024'te sona eriyor, tüm ayrıntılar için sayfaya göz at. " bahsediliyor. Sayfayı inceleyin eğer hak ettiğiniz halde ilk oyun Remastered'ı gelmediyse Epic ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Kandırıldım :) ben de linkini paylaştığım YouTuber'ların yalancısıyım. Oysa tek bu kişi değil ayrıca bu kişi de aynısını söylemişti. İsterseniz Epic desteğe mesaj yazabilirsiniz. Sonucu da paylaşırsanız biz de kesin olarak öğreniriz. Teşekkürler.
ben bugün oyunu aldığımda maile kod geldi ilk oyunu bedavaya verdi.

Geri
Yukarı