Epic Games'ten Steam'e oyun dosyaları aktarılabilir mi?

hakkigook

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden alınan GTA V için Epic Games dosyalarını kullanabilir miyim?
Yani Epic Games'in dosyalarını kopyalayıp Steam'e yapıştırtabilir miyim?

Merhaba, Steam üzerinden alınan GTA V için Epic Games dosyalarını kullanabilir miyim?
Yani Epic Games'in dosyalarını kopyalayıp Steam'e yapıştırtabilir miyim?
Daha önceden aynısını denemiştim ama bende olmadı ve büyük ihtimalle de olmuyor. Zaten iki platformun oyun dosyaları birbirinden biraz olsun farklı.

Vallahi anladığım şeye cevap verecek olursam cevabım hayır olur. Ama Epic'den, Steam'e kısayol yapacaksanız yani oyunu Steam'den de başlatabileyim derseniz o olur.

Yok ben hem Steam'dan aldım oyunu. Eski bilgisayarda da Epic Games'te vardı indirme yapmamak için dosyaları kopyalayabilir miyim diye sordum.

Yapabilirsiniz. Epic Games'de GTA V'in kurulu olduğu dizine gidin ve tüm dosyaları kopyalayıp yüklemek istediğiniz disk (C veya D):\Steam\steamapps\common\Grand theft Auto V dizinine kopyalayın eğer böyle bir klasör yok ise oluşturun ardından Steam'den oyunu indirmeyi başlatın çok az bir miktar indirme yaparak oyunu oynanabilir hale getirecektir Steam yaklaşık 4-5 kere yaptım bu işlemi hiçbir şekilde bir sorun yaşamadım.

Yok ben hem Steam'dan aldım oyunu. Eski bilgisayarda da Epic Games'te vardı indirme yapmamak için dosyaları kopyalayabilir miyim diye sordum.
Deneyin hocam, Steam dosyalarının içine klasörünü oluşturup oyun dosyalarını içerisine atın sonra Steam'den indirmeyi başlatın. Zaten Steam algılarsa sadece eksik dosyaları indirip geçer.

Buradahi egstore hariç diğerlerini atarsanız muhtemelen kabul eder. Attıktan sonra doğrulama yapın
1663433328030.png

Yeni konular

Geri
Yukarı