Epic GTA 5 Online para hilesinden sonra yeni hesap açılıyor mu?

Alalbay

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 Online para hilesi yapmak istiyorum, arkadaşlarım 'Cheat Engine' kullan ban yemezsin büyük ihtimal dediler. Yesen bile yeni Rockstar hesabı açarsın, ban yemeyene kadar denersin hileyi dediler. Anlamadığım şey, Epic Games'te bir tane olan GTA 5 Online oyunum ile birden fazla Rockstar Games hesabı açıp, biri ban yiyince diğerine geçip onda da hileyi denemek gibi bir şansım var mıdır? Yoksa tek GTA 5 tek hesap mı vardır?

Konu dışı yanlış anlama lütfen ama bende zamanında yapmıştım ban yemedim fixlendimi bilmiyorum ilk önce bir tane araba alıyorsun sonra arabayı modifiye edip bir yerlere çarptırıyorsun sonra satmaya geldiğinde oradan fiyatını arttırıp satıyorsun ben böyle yaptım ban yemedim ama çok abartma.

Cheat engine gibi ona benzeyen program ile yapmıştım.

Öyle bir şey yok, bir Epic GTA 5 hesabı bir Social Club hesabına bağlanabiliyor sadece. Hileyi yaptığın zaman ban yemezsin ama ban dalgasında falan ban atabilirler.

Ben injector ile para hilesi yapmıştım 2 sene önce ban yemedim bir arkadaşım yaptıktan 1 yıl sonra uzaklaştırma aldı karakteri silindi tekrar açıldığında kadın karakter yapıp geldi hilesiz oynuyor şu an kasıyoruz onu.
İnjektor nasıl kullanılır,ban yesem bile 30 günlük falansa bana koymaz,eğer süresiz ban yemeyeceksem herhangi bir hile önerebilirmisiniz?

@Alalbay Algılayamayacağı bir hile yok genelde hepsini algılar şanslıysanız ban yemezsiniz veya arkadaşım gibi uzun süre sonra uzaklaştırma alabilirsiniz. Para hilelerine genelde uzaklaştırma cezası veriyorlar karakteriniz siliniyor. Tek seferde ban yiyen çok az kişi var ama uzaklaştırma cezası yedikten sonra yakalanırsanız bu sefer ban yiyebilirsiniz. İnjector kullanan hileler ile yapılabilir. YouTube'da kaptan kaplan diye bir kanal vardı sanırım ben oradan yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı