Epic Games Epic kuponu şartlar sağlanmasına rağmen uygulanmıyor

alkid

Femtopat
Daha fazla  
Bu sepetin aynısını oluşturmuştum. Ödeme sırasında Epic ödülleri bakiyesini seçmeyi unuttuğum için ödeme geçekleşmedi. Onu da seçip tekrar satın almak istediğimde kuponu uygulamadı. Ama kupon hiç yokmuş gibi de davranmıyor, yani normalde kupon henüz alınmamışken sepet ekranı daha farklı görünüyor. Ki zaten hesabımda da kupon görünüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1081).png
    Ekran Görüntüsü (1081).png
    48,3 KB · Görüntüleme: 55
Aldığınız bir ürün kupona uygun olmayabilir mi acaba? "Uygunluk Ayrıntılarını Görünle" seçeneğine basarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, bir de sepetinizi paylaşabilir misiniz acaba?

Aldığınız bir ürün kupona uygun olmayabilir mi acaba? "uygunluk ayrıntılarını görünle" seçeneğine basarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, bir de sepetinizi paylaşabilir misiniz acaba?

Hocam ilk denemede kupon uygulanmıştı, sepete ekleme ya da çıkartma yapmadım. Sepetimde Dead Space, AC Unity, Need for Speed Unbound, Jedi Fallen Order ve Hitman World of Assassination var.

"Ödeme yap"'a tıkla. Detaylıca hatırlamasam da oradan kuponun uyguladığı eski sepeti görüp silebiliyorsun.

Teşekkür ederim bunu deneyeyim.

Teşekkür ederim bunu deneyeyim.

Sorun buymuş, aynı sorunu yaşayan olursa diye detaylı çözümü anlatan konunun linkini bırakıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı