GTA V dosyalarını Epic'ten Steam'e aktarma

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'den GTA V alacağım fakat internetim çok kötü. Bir arkadaşımda GTA V var fakat Epic'te. Laptopumu onlara götürsem, Type-C girişi falan var, oradan aktarım sağlarsam oynayabilir miyim? Forumda yapan arkadaşları gördüm fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yerde duymuştum Epic ile Steam sürümleri varmış ayrı doğru mu bilmem ama şöyle yapabilirsiniz Epic'teki GTA 5'i Steam'in oyun dosyalarına atarsan Steam üstünden doğrulat indirmeden oynayabilirsiniz olabilir mi bilmem.

Oyun dosyalarından X64 ile başlayan dosyaları ve Update dosyasını silme diğer dosyaları sil ve oyunu Steam'e tanıt, eksik dosyaları indirsin sonra oynayabilirsin.
Forumdan bir arkadaşın sana GTA 5 için olan appmanifest dosyası atması lazım, yoksa Steam'e tanıtmak zor olur.

Oyun dosyalarından X64 ile başlayan dosyaları ve Update dosyasını silme diğer dosyaları sil ve oyunu Steam'e tanıt, eksik dosyaları indirsin sonra oynayabilirsin.
Forumdan bir arkadaşın sana GTA 5 için olan appmanifest dosyası atması lazım, yoksa Steam'e tanıtmak zor olur.

Hocam nasıl olacak biraz daha anlatabilir misiniz birazdan arkadaşın evine giderim. Update dosyalarını falan nereden silecem.

Hocam nasıl olacak biraz daha anlatabilir misiniz birazdan arkadaşın evine giderim. Update dosyalarını falan nereden sileceğim?

Update dosyasını silmeyeceksiniz silerseniz 50 GB yine indirmek zorunda kalırsınız.
GTA 5 dosyalarından bahsediyorum.

1655284216564.png

Seçili olmayan bütün dosyaları silin Steam'e öyle tanıtın.

Update dosyasını silmeyeceksiniz silerseniz 50 GB yine indirmek zorunda kalırsınız.
GTA 5 dosyalarından bahsediyorum.

Eki Görüntüle 1420571

Seçili olmayan bütün dosyaları silin Steam'e öyle tanıtın.

Hocam şimdi Epic dosyalarına girdik sizin seçtiğiniz dosyaları kopyaladım ve kendi bilgisayarıma Type-C yoluyla attım(Steam'in klasörüne).daha sonra Steam'den oyunu yükleye basmam gerek ve olacak değil mi? Appmanifest diye bir dosya gerek demiştiniz onu nereden bulabilirim ve nasıl yapacağım.

Hocam şimdi Epic dosyalarına girdik sizin seçtiğiniz dosyaları kopyaladım ve kendi bilgisayarıma Type-C yoluyla attım(Steam'in klasörüne).daha sonra Steam'den oyunu yükleye basmam gerek ve olacak değil mi? Appmanifest diye bir dosya gerek demiştiniz onu nereden bulabilirim ve nasıl yapacağım.

Şimdi Steam oyunlarınızın yüklü olduğu (/steamapps/common) konuma gelip "Grand Theft Auto V" isimli klasör oluşturun ve o seçtiğimiz dosyaları içerisine atın.

Bu konuda bir manifest dosyası var, bu dosyayı diğer appmanifest dosyalarının yanına atın. Steam'i tamamen kapatıp açın, oyunu algılayacak ve güncelleme işlemi uygulayacak. Eğer uygulamaz ise oyunun dosyalarını doğrulama seçeneği ile dosyaları doğrulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı