UPlay'den indirilen oyunu Steam'e aktarma

yeniüye112233

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den Rainbow Six Siege aldim ama uPlay üzerinden ben downloadlamiştim. 19.99 euro vereceğime 65 TL'ye Steam'den almayi düşündüm. AKK yüzünden indirmekten çekiniyorum. Oyun indi ve ben oynayamiyorum ama Steam'de de alinmiş durumda. Lütfen yardim edin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyunun kısayolunu ekleyebilirsin. Başka da hiç bir şey yapamazsın. Belki Origin veya uPlay de aktif edip Steam kütüphanesine ekleyebilirsin.

Son düzenleme:
Steam de oyunu yükle yap %1 olduktan sonra duraklat. Daha sonra Uplay üzerinden indirdiğin oyun dosyalarını, steam da oyunun kurulu olduğu klasörün içine yapıştır. Yüklemeyi sürdür, dosyaları taradıktan sonra yüklemesi gereken dosyaları yükler ve oyunun tamamını indirmekten kurtulursun.

Steam de oyunu yükle yap %1 olduktan sonra duraklat. Daha sonra Uplay üzerinden indirdiğin oyun dosyalarını, steam da oyunun kurulu olduğu klasörün içine yapıştır. Yüklemeyi sürdür, dosyaları taradıktan sonra yüklemesi gereken dosyaları yükler ve oyunun tamamını indirmekten kurtulursun.
denedim oldu teşekkürler

Merhaba ben Steam'den idnrimeyti başllattım dosyayı kurdum sonra Uplay'deki Rainbow'u Steam'deki Rainbow klosörüne aktardım fakat tekrar indirmemi istiyor.

Geri
Yukarı