Epifiz plağının kapandığı nasıl anlaşılır?

Alper Sezer

Decapat
Daha fazla  
Kapanmış mı bakar mısınız? Kaç yıldır aynı boydayım parmaklarım kısa ayak numaram küçük boy 180 yaş 17.

IMG_2024.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aramızda 3 ay var haziran da doğdum benim de D vitamin 20 ydi 2 ay da 100 küsure çıktı colafer mi neydi hap ın adı D vitamini alırken birden 2 cm attım resmen bir de uyku düzeni çok önemli ama sende olur mu bilmem 13 yaşından beri sabitsen uyku düzenim bozuldu geri düzenlemeye çalışıyorum umraım uzarım biraz daha uzamazsa sorun etmiyorum ama artık yapacak bir şey yok kolum tutuyor ayağım tutuyor sonuçta.
yani 2 3 cm uzayabilirim o zaman 😊

Gayet yeterli takma kafaya bizden uzunsun işte 160-165 adam napsın.
hocam valla çevremde 1 tane var 160 daha çok göçmen kökenli oldukları için uzun çoğu

Yani 2 3 cm uzayabilirim o zaman 😊

Bilmiyorum vitaminlerle uzamaz tamamen kapanmışa benziyor egzersizlerle omurganı düzleştirisen elde edebilirsin belki 2 3 cm.
Benim çevrediklerde uzun kızlarda 170 175 185 kız arkadaşım bile var abla kardeş gibi geziyoruz. Benden kısa yok yaşıtım. Beraber büyüdüğüm 2 arkadaşım var biri 190 diğeri 175 her boydan var ama çoğu arkadaşım uzun benden. Umarım uzarız.

Son düzenleme:
Vallahi ben 173'üm ben ne yapayım hocam gerçi benim anne baba da kısa Allah'a şükür bu boyda olduğuma 175 olsam yetecek bana ben çok takıyorum boyu ama sizin takmanıza gerek yok.

Aynı boydayız hocam bende 175 olsam yeter sizin anne babanız boyu kaç benimki 152 ile 175 ama sadece anne baba boyu etkilemiyormuş tüm akrabalar etkiliyormuş bizim arkadaş anne si 160 baba sı 170 kendi 190'dan fazla.

Aynı boydayız hocam bende 175 olsam yeter sizin anne babanız boyu kaç benimki 152 ile 175 ama sadece anne baba boyu etkilemiyormuş tüm akrabalar etkiliyormuş bizim arkadaş anne si 160 baba sı 170 kendi 190'dan fazla.

Hocam anne baba boyuda yakın anne 150-155 bir şey 153 bir şey di galiba peder 170-172 arası aramızda 1-2 cm var ortalama spor salonunda 173-174 arası çıkıyorum sabit 175 olsam kurtulacağım bu takıntıdan yaş 17 zaten 4 ay sonra 18 olacak 175-176 civarı olsam başka bir şey istemiyorum.Bizim akarabalarda da uzun yok 1-2 tane uzun var ama onlara çekmem imkansız bu yaştan sonra zaten.

Hocam anne baba boyuda yakın anne 150-155 bir şey 153 bir şey di galiba peder 170-172 arası aramızda 1-2 cm var ortalama spor salonunda 173-174 arası çıkıyorum sabit 175 olsam kurtulacağım bu takıntıdan yaş 17 zaten 4 ay sonra 18 olacak 175-176 civarı olsam başka bir şey istemiyorum. Bizim akarabalarda da uzun yok 1-2 tane uzun var ama onlara çekmem imkansız bu yaştan sonra zaten.

Aynen öyle hocam bende çok taktım ama yapacak bir şey yok sağlıklıyım sonuçta benim amcam 185 diğerleri kısa dayılarım 170 civarı tek yol ameliyat ama o kadar para verip üstüne acı çekmek istemem yani 10cm uzayacağım diye.

Aynen öyle hocam bende çok taktım ama yapacak bir şey yok sağlıklıyım sonuçta benim amcam 185 diğerleri kısa dayılarım 170 civarı tek yol ameliyat ama o kadar para verip üstüne acı çekmek istemem yani 10cm uzayacağım diye.
Bizde çoğu kısa bir bende kiloda var öbür konularımdan gördüyseniz spor yapıyorum kas kütlem var ama bir o kadar da yağım var 95 kilo civarıyım sağlıyım iyi kilo ve yağım var sadece buna şükür 2-3 cm daha uzarız inşallah.

Bizde çoğu kısa bir bende kiloda var öbür konularımdan gördüyseniz spor yapıyorum kas kütlem var ama bir o kadar da yağım var 95 kilo civarıyım sağlıyım iyi kilo ve yağım var sadece buna şükür 2-3 cm daha uzarız inşallah.

İnşallah ben 77 kiloyum zayıf değilım ama çok da kilolu değilim bu sene sınavdan sonra bende spora başlamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı