Epin.com.TR dolandırıcılığı

75 TL ödedim paramı istedim vermediler stok gelecek dediler zaman vermıyorlar arkadaşıma doğum günü için almıştım adamın doğum günü geçecek.
Kanka gerçekten bi sorun vardır, şu ana kadar sorun yaşayan ve sorunu çözülmeyen 1 kişi tanımadım da görmedim de.(belki kaçırmış olabilirim.)Yani tatsız bi durum ama onların da elinden birşey gelmiyordur belki epin aldığın için sistem iade vermiyor da olabilir epin'de genelde olmaz çünkü.

Ben zamanında Total'de 600 TL'lik kod aldım sıkıntı olmadı. 20 gün önce ise kalan bakiyeyle 10 TL kod alayım dedim. Kodu aktifleştirmede hata verdi. Bize mail atın dönüş yapacağız dediler 20 gündür dönmediler. Canlı destektende maili bekleyin diyorlar.

Kanka gerçekten bir sorun vardır, şu ana kadar sorun yaşayan ve sorunu çözülmeyen 1 kişi tanımadım da görmedim de.(belki kaçırmış olabilirim.)Yani tatsız bir durum ama onların da elinden bir şey gelmiyordur belki epin aldığın için sistem iade vermiyor da olabilir Epin'de genelde olmaz çünkü.

İlgilenseler sorunum olmayacak hata verdi site ödeme yaptıktan sorda parayı da çekti onu söyledim bir şey olmaz dediler sonra nasıl olduysa otomatik mesaj atmaya başladılar diyorum belirli bir saat var mı diye adam aynı mesajı tekrar atıyor mesajdada stoklarımız yenileniyor diyor.
Ben zamanında Total'de 600 TL'lik kod aldım sıkıntı olmadı. 20 gün önce ise kalan bakiyeyle 10 TL kod alayım dedim. Kodu aktifleştirmede hata verdi. Bize mail atın dönüş yapacağız dediler 20 gündür dönmediler. Canlı destektende maili bekleyin diyorlar.

Allah'ım arkadaşa ne diyeceğim şimdi parada yandı.
Edit: Sorun çözüldü zar zor uğraşıp aldık kodu iyi forumlar.

Geri
Yukarı