epin.com.tr dolandırıcılığı

yeni bir gelişme oldu arkadaşlar, siteden canlı desteğe ulaştım ve bana yarın "kesin" olarak geleceğini söylediler. inşallah yine oyalamak için söylemiyorlardır.
image.png

Geldi mi?

Geldi mi?
Çok gülünç bir durum yaşıyorum şu an. Dün akşam yarın kesin teslim edilecek dediler. Bugün 13 sularında yine yazdım ilerleyen saatlerde kesin teslim edilecek dediler. Sonra bugün akşam üstü 18 gibi yine yazdım yine ilerleyen saatlerde dedi. Az önce yine yazdım şimdi de 1-2 günde tarafınıza teslim edilecek diyorlar 😐 Tüketici hakları mahkemesine gitmeyi düşünüyorum.

Çok gülünç bir durum yaşıyorum şu an. Dün akşam yarın kesin teslim edilecek dediler. Bugün 13 sularında yine yazdım ilerleyen saatlerde kesin teslim edilecek dediler. Sonra bugün akşam üstü 18 gibi yine yazdım yine ilerleyen saatlerde dedi. Az önce yine yazdım şimdi de 1-2 günde tarafınıza teslim edilecek diyorlar 😐 Tüketici hakları mahkemesine gitmeyi düşünüyorum.
Kesinlikle gitmelisiniz Paparayı'da şikayet edin epin sitesini de. Paparanın da suçu var çünkü burada stoğu olup olmadığını anlaşma yaptığı siteden öğrenip satmalıydı.

Arkadaşlar sorun çözüldü ve size de bildirmek istedim. 1 Aralık'ta kodu göndermişlerdi ben de gönderdikleri kodu Minecraft'ı aktifleştirme kodu sanmıştım. Bugün canlı destekle iletişime geçtim ve bana epin'in sitesinden kodu aktifleştirmem gerektiğini söylediler, kodu aktifleştirdim ve bakiye kısmına param geldi. Bakiye çekim kısmından paramı çektim ve minecraft'ın kendi sitesinden 200 TL'ye satın aldım ve şu an rahatça oynuyorum oyunu. 500 TL'ye minecraft mı alınır diye dalga geçenlerin gönlü hoş kalsın. Başlığı bir anlık sinirle yazdığım için boşuna dolandırıcı damgası vurmuşum bunun için de özür diliyorum. Konu kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı