Epomaker TH80 Pro için 2000 TL'ye kadar switch önerisi

Bütçe
2000
1.979, 82TL+390, 26 TL ithalat ücreti depozitosu
ücretsiz teslimat 16 Haziran cuma

Hocam ücretsiz teslimatla 1.979, 82TL+390, 26 TL oluyor eğer satın alırken ücretli teslimat çıkmıyorsa direkt alın ücretsiz kargoyla gönderir zaten.

Ürünüm bugün geldi. Dediğiniz kadar varmış. Bayağı kaliteli bir hissiyatı var. Tek sorun küçük enter bence oda bunun cabası belki ileride bir çözüm bulurum. Virgül işaretini bulmam 1 saatimi aldım.Eki Görüntüle 1779848

Hocam hortlatıyorum ama ben de almak istiyorum bu klavyeyi. Memnun musunuz? Gece sıkıntı oluyor(karanlıkta gözükmüyor gibi yorumlar okudum) şu an vergilerle 3000₺ bandında değer mi?

Hocam hortlatıyorum ama ben de almak istiyorum bu klavyeyi. Memnun musunuz? Gece sıkıntı oluyor(karanlıkta gözükmüyor gibi yorumlar okudum) şu an vergilerle 3000₺ bandında değer mi?
Ben TH80 SE versiyonunu kullanıyorum. Aliexpress'ten pudding keycaps sipariş ettim. Gece görmeme sıkıntısını bu şekilde aştım.

Bence 3400 TL(şu anki amazon fiyatı) civarında başka klavyelere bakabilirsiniz. 1 günde neredeyse %50 zam oldu. Ben aldığımda vergi dahil 2300 TL'ye denk geliyordu.

Bir önceki klavyemin bir anda 6 tane switchinin ömrünü doldurması bende travma yarattığından 100 milyon ömre sahip olduğundan Flamingo switch(gateronlar 80 milyon) ile sipariş etmiştim. Klavyeden yana bir şikayetim yok. Daha bugün geldi fakat lineer switchleri oyun için uygun bulmuyorum. Tabii bu green switchten geçmemden de kaynaklanıyor olabilir. O kadar hafif ki oyunda parmağımı tuşun üzerinde dinlendirdiğimde sürekli yanlışlıkla basıyorum. Green switch gibi bastığıma dair bir ses veya hissiyat da gelmediğinden sadece oyunda karakterim bastığım yöne doğru gittiğinde fark ediyorum. Umarım ileride alışabilirim.

TH80 PRO vesiyonu bildiğim kadarıyla south-facing led yani daha uyumlu olması açısından görünürlüğü feda ediyorlar. Transparan bir keycap alsanız bile tuşları okumada soru yaşayabilirsiniz. TH80 SE ise north-facing led görünürlük konusunda daha iyi. TH 80 SE'de ayrıca gasket bulunuyor. Bu özellikler ile SE modeli daha iyi kalırken neden TH 80 PRO öneriliyor bilmiyorum.

Son düzenleme:

Üründen memnunum bir ayı geçti zaten iade etmeyi hiç düşünmedim keyfi bir klavye aslında. Ben hep bu renkte kullanıyorum bu şekilde sabit ışıkta sizin için kapattım ışığı. AliExpress fiyatı değişti mi bilmiyorum orasıda orijinal satıcı bilginiz olsun.

Dosya Ekleri

• IMG_1627.jpeg
    IMG_1627.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 25
Ben TH80 SE versiyonunu kullanıyorum. AliExpress'ten pudding keycaps sipariş ettim. Gece görmeme sıkıntısını bu şekilde aştım.

Bence 3400 TL(şu anki Amazon fiyatı) civarında başka klavyelere bakabilirsiniz. 1 günde neredeyse %50 zam oldu. Ben aldığımda vergi dahil 2300 TL'ye denk geliyordu.

Bir önceki klavyemin bir anda 6 tane switchinin ömrünü doldurması bende travma yarattığından 100 milyon ömre sahip olduğundan flamingo Switch(Gateron'lar 80 milyon) ile sipariş etmiştim. Klavyeden yana bir şikayetim yok. Daha bugün geldi fakat lineer Switch'leri oyun için uygun bulmuyorum. Tabii bu Green Switch'ten geçmemden de kaynaklanıyor olabilir. O kadar hafif ki oyunda parmağımı tuşun üzerinde dinlendirdiğimde sürekli yanlışlıkla basıyorum. Green Switch gibi bastığıma dair bir ses veya hissiyat da gelmediğinden sadece oyunda karakterim bastığım yöne doğru gittiğinde fark ediyorum. Umarım ileride alışabilirim.

TH80 Pro vesiyonu bildiğim kadarıyla south-facing LED yani daha uyumlu olması açısından görünürlüğü feda ediyorlar. Transparan bir keycap alsanız bile tuşları okumada soru yaşayabilirsiniz. TH80 SE ise north-facing LED görünürlük konusunda daha iyi. Th 80 SE'de ayrıca gasket bulunuyor. Bu özellikler ile SE modeli daha iyi kalırken neden th 80 Pro öneriliyor bilmiyorum.

Transparan ya da pudi nasıl olur bir bilgim yok ama bende theory model var ve retro çok güzel duruyor. Normalde bende mor model alacaktım beyaz sistem yapma hayalim olduğu için almışken beyaz aldım çok da memnunum.

Transparan ya da pudi nasıl olur bir bilgim yok ama bende theory model var ve retro çok güzel duruyor. Normalde bende mor model alacaktım beyaz sistem yapma hayalim olduğu için almışken beyaz aldım çok da memnunum.
O renk konusu tercih meselesi. Ben de beyazın tarzını ve knobunu sevmemiştim. Bana çok fazla geçmişi hatırlatıyor. beyaz ile siyahın kasalarının şekli bile farklı. Bahsettiğim pudding keycapler böyle gözüküyor:
1687205672905.jpeg

TH 80 SE'nin kendi keycapleri double-shot dış tarafı siyah olmasına karşın iç tarafı mor. O yüzden beyaza yakın ışık vurduğunda mor ışıklar iç tarafından biraz yansıyor. Resimde de belli oluyor.
1687205922814.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı