Epomaker TH80 Pro Switch önerisi

Diğer switchli modeller daha çok tercih edildiği için stok bitmiştir hocam ama yakın zamanda geleceğini sanmam gelirse de zamlı şekilde gelir. Attığım linkte kendi sitesinde satışı var ve yaklaşık 500 lira daha ucuz. Ekstra vergi çıkıyor mu bilmiyorum ama çok fazla çıkacağını sanmam.
Hocam küçük space'ye alışmak zor olur mu ne düşünüyorsunuz?

Hocam beğendiğim tek model attığım linkteki model onda da tek switchler onlar var. Sebebi nedir?
Bence birazcık bekleyin dolar dengelensin sonra alırsınız. Normalde attığım linkte hepsi alınabiiyordu.

Yok alışıyorsunuz ya o kadar sorun olmuyor.

Diğer switchli modeller daha çok tercih edildiği için stok bitmiştir hocam ama yakın zamanda geleceğini sanmam gelirse de zamlı şekilde gelir. Attığım linkte kendi sitesinde satışı var ve yaklaşık 500 lira daha ucuz. Ekstra vergi çıkıyor mu bilmiyorum ama çok fazla çıkacağını sanmam.
Bir de hocam gümrükte sıkıntı falan olur mu bilemedim. Çok arada kaldım sadece kendim de karar veremiyorum ikna etme çalışmaları yürütmem gerekiyor, anladınız siz.
Bence birazcık bekleyin dolar dengelensin sonra alırsınız. Normalde attığım linkte hepsi alınabiiyordu.
Hocam bekleme şansım yok çünkü yazın tadını çıkarmak istiyorum, şuanki klavyem kullanılamaz duruma geldi neredeyse 3 haftaya falan bozulacak.

Hocam dolardan dolayı zam gelecek bu fiyata bir daha alamaz.
Küçük space yok klavyede ama yapısına alışabilirsiniz attığım linkte yellow varmış bu arada bir daha bakınca gördüm hem daha ucuza geliyor alacaksanız buradan alabilirsiniz.

Bir de hocam gümrükte sıkıntı falan olur mu bilemedim. Çok arada kaldım sadece kendim de karar veremiyorum ikna etme çalışmaları yürütmem gerekiyor, anladınız siz.
Anladım hocam ama vergi ne kadar çıkar toplamda ne kadara gelir bir fikrim yok ama Amazon fiyatından daha pahalıya geleceğini sanmıyorum.

Hocam bekleme şansım yok çünkü yazın tadını çıkarmak istiyorum, şuanki klavyem kullanılamaz duruma geldi neredeyse 3 haftaya falan bozulacak.
Gümrükte sorun çıkmıyor haberiniz olsun. Prime ile alırsanız kargo ücretide ödemezsiniz. Aliexpress'den bakın orda da Epomaker satılıyor.

Hocam dolardan dolayı zam gelecek bu fiyata bir daha alamaz.

Küçük space yok klavyede ama yapısına alışabilirsiniz attığım linkte yellow varmış bu arada bir daha bakınca gördüm hem daha ucuza geliyor alacaksanız buradan alabilirsiniz.

Anladım hocam ama vergi ne kadar çıkar toplamda ne kadara gelir bir fikrim yok ama Amazon fiyatından daha pahalıya geleceğini sanmıyorum.
Zam geldi hocam zaten
1686299331860.png

1686299233995.png

Dosya Ekleri

• 1686299296025.png
    1686299296025.png
    41,2 KB · Görüntüleme: 15
Gümrükte kalırsa içimde kalacak o yüzden epomaker.com'a güvenemiyorum da. Gümrük ücreti falan nasıl oluyor bir bilginiz var mı bir de ödeme dolarla olduğu için nasıl olur? @AdaBagcibasi
150 dolardan ucuz olduğu için gümrükte kalma gibi bir durum olmaz sadece gümrükten geçerken bir harç yatırmanız gerekebilir o da kesin değil. Akko'nun sitesinden 100 dolarlık bir klavye aldığını ve gümrük için hiç para ödemediğini söyleyen arkadaşlar vardı ben bizzat deneyimlemediğim için kesin bir şey diyemiyorum.

Gümrük Vergisi (%18) + Gümrüğe Sunma Ücreti: 22,00 TL + Damga Vergisi: 2,20 TL
Hocam yeni yasayla AB dışından ülkelerde %30 vergi diyor ama epomaker.com nereden gönderiyor bu ürünleri?

Gümrük Vergisi (%18) + Gümrüğe Sunma Ücreti: 22,00 TL + Damga Vergisi: 2,20 TL
Bir de ödeme yöntemi PayPal diyor ama Türkiye'de yasaklı diye biliyorum PayPal.

Yeni konular

Geri
Yukarı