Elektronik EPOS | Sennheiser Game Zero Oyuncu Kulaklığı - 1.853 TL

Kulakliklar sennheiser ve digerleri olarak gruplanir. Kaliteli ses icin iyi bir ses karti, dac gerekir. Baglanti ozellikleri fazla, usb, wireless kendinden olsun istiyorsan ayri. En azindan yaninda Meizu hifi usb dac almanizi oneririm aliexpressten.

Son düzenleme:
Logitech G Pro X'ten iyi mi?
Gerçekten bunu merak ediyorum. Ses konusunda birbirlerine çok yakın birçok marka fakat mikrofon konusunda durum nasıl? Örneğin rekabetçi oyunlarda da işe yarar bir iletime ve netliğe sahip mi? Ben G Pro X Kablolu kullanıyorum çok memnunum fakat kablolu olması beni artık yordu. Kablosuz birşeyler bakıyorum Sennheiser önerir misiniz?

Gerçekten bunu merak ediyorum. Ses konusunda birbirlerine çok yakın birçok marka fakat mikrofon konusunda durum nasıl? Örneğin rekabetçi oyunlarda da işe yarar bir iletime ve netliğe sahip mi? Ben G Pro X Kablolu kullanıyorum çok memnunum fakat kablolu olması beni artık yordu. Kablosuz birşeyler bakıyorum Sennheiser önerir misiniz?
Bu kulaklıkta kablolu. Kablosuz Sennheiser modelleri pahalıdır.

2016 da one modelini 650 ye satın almıştım fiyat hala iyi görünüyor değerlendirilebilir. Kablosunun çıkarılabilir olmasıyla uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

Geri
Yukarı