Elektronik Sennheiser Game Zero - 2703 TL

• Konuyu başlatan Merdt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 7B

Merdt

Kilopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği
Ses işini hakkıyla yapan firmalardan biri olan Sennheiser'ın kaliteli bir oyuncu kulaklığı olan Game Zero, 3000 lira bandında kulaklık arayan insanlara sağlam bir alternatif olabilir.
Genelde 4000 lira bandında görünüyordu. Günümüz fiyatlarına göre son derece uygun fiyatlı bana kalırsa.
Buyrun: Amazon.com.tr

Sennheiser köklü ve aşırı kaliteli bir markadır ben şahsen kulaklık için bu kadar param olsa bu kulaklığı havada kaparım.
Ben de o yüzden attım. En seksi görünen ürün değil ama bu paraya alınabilecek bomba ürünler arasında.

Sennheiser köklü ve aşırı kaliteli bir markadır ben şahsen kulaklık için bu kadar param olsa bu kulaklığı havada kaparım.

Yine de tasarımı iğrenç insan az da olsa güzel dursun ister. Benim için önemli değil almak isterdim ama anca 2sene önce aldığım Rampage'yi kullanayım.

Son düzenleme:
Sırf tasarımı yüzünden bile almam şahsen. Kaliteliyse güzel fiyat bu arada, tasarıma çok takılmaya gerek kalmaz kalite örtüyorsa. Bu arada fiyat 2834₺ son kısımda.

Sennheiser gibi bir marka bile kötü ses ürünü üretecekse bitmişiz demektir. 1948'de mikrofon, 1968'de ise kulaklık üretmeye başlayan bir firma. Meraklısına tarihleri:

Sırf tasarımı yüzünden bile almam şahsen. Kaliteliyse güzel fiyat bu arada, tasarıma çok takılmaya gerek kalmaz kalite örtüyorsa. Bu arada fiyat 2834₺ son kısımda.
Ses dünyasında bir Mercedes, BMW diyebilirim Sennheiser hakkında. Göz kapalı alınır. Yani afedersiniz, kavanoza sürücü taksalar alırdım ben.

Ses işini hakkıyla yapan firmalardan biri olan Sennheiser'ın kaliteli bir oyuncu kulaklığı olan Game Zero, 3000 lira bandında kulaklık arayan insanlara sağlam bir alternatif olabilir.
Genelde 4000 lira bandında görünüyordu. Günümüz fiyatlarına göre son derece uygun fiyatlı bana kalırsa.
Buyurun: Amazon.com.tr

Alınmaz bu kulaklık fiyatı çok çok yüksek ürünün hakkı 900 1000 arası bir şey alırsanız eğer çok fazla bir şey beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı