Epson L1110 vs L3110

sevketm

Decapat
Merhaba değerli arkadaşlar. Bu iki yazıcıdan birini alacağım. Birinde +tarayıcı da mevcut. Fakat benim için önemli olan baskı kalitesi ve yazıcının sorunsuz olması. Kısaca benim için önemli olan yazıcı kalitesi ve stabilitesi.
Normalde direkt L1110 alacaktım fakat aralarında 100 TL olduğunu görünce fazla mal göz çıkarmaz tarayıcıda lazım olabilir hesabı L3110 da aklımı çeldi. Eğer L3110'un L1110'dan farkı yoksa ve sorunsuzsa L3110 almayı düşünüyorum. Lakin 1110 hakkında birçok yorum varken 3110 için pek yorum göremedim. Şimdiden teşekkür ederim.

L3110 Güzel yazıcı müşterilerime onu tavsiye ediyorum pastane için çok ideal, sen mürekkep olarak ne kullanıcaksın ayrıca reset programını indirmeyi unutma.

Yeni model olduğu için yorumları yoktur.Bu cihazların sirkülasyonu çok yüksek dolayısı ile kutu ve seri 6 ayda bir değişiyor neredeyse.İki cihazında püskürtme başlığı aynı.Epson micro piezo head kullanılıyor.Tanklılar arasında zaten en uzun ömürlü olan bu teknoloji.Original pigment boyasını kullandığınız takdirde bir problem yok çünkü sıvıların yoğunluk oranları farklı.

L3110 yazıcıyı 6 aydır kullanıyorum. Baskı kalitesi iyi, uzun süre kullanmadığında tıkanma yapmadı. Ders notları ve belge yazdırmak için almıştım. Çok fazla ders notu çıkarttığım için ideal bir yazıcı. Yaklaşık bir tüp mürekkeple 4000 sayfa yazdırabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı