Erasmus sınavına nasıl çalışılır?

oxygen1923

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, lise 1. sınıfa gidiyorum ve okulum Erasmus'a seçildi sınava başvuru dilekçem hazır giren arkadaşlara soruyorum nasıl çalışılır bu sınava? Az çok İngilizcem var ama çalışmaktan iyisi yok giren arkadaşlar ne soruyorlar? Nasıl çalışılmalı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, lise 1. sınıfa gidiyorum ve okulum Erasmus'a seçildi sınava başvuru dilekçem hazır giren arkadaşlara soruyorum nasıl çalışılır bu sınava? Az çok İngilizcem var ama çalışmaktan iyisi yok giren arkadaşlar ne soruyorlar? Nasıl çalışılmalı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aşırı yüzeysel derecede sohbet etmeni istiyorlar genelde, İngilizce konuşmayı az çok başarabiliyorsanız geçebilirsiniz.

Temel soru ve konuşma kalıplarını bilmen yeterli olur. Kendini anlatabilmek ve karşımdakini anlaman çok önemli, ama zor değil diye biliyorum.

Üniversite versiyonunda karşına alıp basitten zora soru soruyorlar. Lise 1 olduğunuz için "ne yemek istersin?" bile diyebilirler.

Avantaj.

Temel soru ve konuşma kalıplarını bilmen yeterli olur. Kendini anlatabilmek ve karşımdakini anlaman çok önemli, ama zor değil diye biliyorum.

İyi peki çalışacağım bir yola girdik bari arkasında duralım :)

Geri
Yukarı