Erdoğan: 5 milyon mültecimiz var onlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz

Doğru olan bişey varsa bu ülke hiç bir zaman iyi yönetilmedi ama şu var "hiç bir iktidar 21 yıl aralıksız bu ülkeyi yönetme hakkını elde etmedi" araştırın geçmişte partiler 1 yıl bile iktidarda kalamamış (erken seçim olmuş vs) son söz: "insan utanır yaw 21 yıl boru değil"

La kasmayın bu kadar ülke suriyelilerin ülkesi ister vururlar ister bıçaklarlar allalla

Büyüyünce verirsin oyunu tayyibe. Şu haberden sonra hala tayyip diyorsunuz ya şaşırıyorum. Bu sözde 5 milyon mültecinin başımıza ne gibi dertler açabileceğini tahmin bile edemezsin. Sonra kandırıldık diye dolaşırsınız etrafta.

Evet ülkemde mülteci istemiyorum ama HDP ile birlik olanlara oyumu da vermem üstelik ülkemin güneydoğusunda kürdistanın kurulmasına müsamaha gösteremem.

Evet ülkemde mülteci istemiyorum ama HDP ile birlik olanlara oyumu da vermem üstelik ülkemin güneydoğusunda kürdistanın kurulmasına müsamaha gösteremem.

Ülkenin güneydoğusunda zaten türkülerden çok mülteci var. Neyse sen HDP demişsin ama reizinizin yanında olan bazı bazı partilerin HDP'den farkı yok. Sen çoktan ülkenin güneydoğusunda o ülkenin kurulmasına izin verdin. Hataya git bak iyi sosyeller.

Yazık sana ceza kanununun 125. maddesini aç bakalım ekran görüntünü de aldım.

Kanunun 125. maddesi nedir söyler misin?

Ülkenin güneydoğusunda zaten türkülerden çok mülteci var. Neyse sen HDP demişsin ama reizinizin yanında olan bazı bazı partilerin HDP'den farkı yok. Sen çoktan ülkenin güneydoğusunda o ülkenin kurulmasına izin verdin. Hataya git bak iyi sosyeller.

Yazımda olabildiğince saygılı olmaya çalıştım ama orada reiz derken biraz bozmuşum kusura bakmayın.

Kanunun 125. maddesi nedir söyler misin?
Madde 125: (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden (…) veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı