Recep Tayyip Erdoğan: Gazze'ye insani yardımlarımızı ulaştırmaya devam edeceğiz!

Bende diğer Arap ülkelerini sevmem ama filistin güçsüz bir ülke İslam ülkeleri arasında en güçlü biziz biz yardım etmiyecezde kim yardım edecek?
Bu lafınızdan sonra size de saygım sonsuz hocam evet filistin güçsüz ülke ama neden Arap ülkeleri bir olmuyorda tek Türkiye ön plana çıkıyor? Hem daha bizim durumumuz bitmedi ekonomi o bu sıkıntıdayken neden gidip yardım ediyoruz öncelik bizim ülke olmalı değil mi?

Küçük çocuklar ve evlatlarını kaybeden annelerin feryadına çok üzülüyorum. İnanıyorum ki hiç kimsenin ettiği kötülükler yanına kalmaz.

Vay be... Ne zaman Arap coğrafyasında bi'şey olsa, herkes bizim elimize bakıyor. "Acaba TR ne yapacak?", "Acaba yardım edecekler mi?" gibi...

Oldu olacak bütün Filistin, TR'ye göç etsin. Olsun bitsin, İsrail belki rahatlar artık, hatta belki Gal Gadot gibi ünlü Yahudi'ler de ülkelerine dönerler hı? Nasıl fikir, hem ABD de mutlu olur (!).

Vay be... Ne zaman Arap coğrafyasında bi'şey olsa, herkes bizim elimize bakıyor. "Acaba TR ne yapacak?", "Acaba yardım edecekler mi?" gibi...

Oldu olacak bütün Filistin, TR'ye göç etsin. Olsun bitsin, İsrail belki rahatlar artık, hatta belki Gal Gadot gibi ünlü Yahudi'ler de ülkelerine dönerler hı? Nasıl fikir, hem ABD de mutlu olur (!).
Hocam bütün ülke zor sığarız.

Hayır hocam onlarda sivilleri öldürdü neler yaptı. Onlar Avrupa dilinde terörist olarak anlandırılıyor.
Hocam siz ACM'yi izliyor musunuz?

Son düzenleme:
Bir kendi ülkesini göremedi yazık ülkesi içler acısı durumda ekonomi alt üst olmuş millet bu ayı nasıl çıkarırım diye düşünüyor biz gidiyoruz Arap ülkesine yardım ediyoruz olacak şey değil.
Bir ülkeye gıda yardımı yapmak için önce kendi ekonomisini düzeltmesi mi gerekiyor ne değişik insanlarsınız ya siz

Geri
Yukarı