Erdoğan: Bazı namussuzlar Hatay'da asker, jandarma göremedik gibi yalan iftiralar atıyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deprem siyasete döndü.

Atsalar ne yazar? Gitmiyorlar mı zaten denildiğine göre? Bu bana mantıklı gelmiyor. Eğer gerçekten böyle bir şey olduğunu varsayarsak(Ki bunu pek sanmıyorum.), bu bana kendilerinin oy kaygı oluşturacaklarını düşündüklerinden bunu yaptıkları sonucu aklıma geliyor, durum böyle ise bu kendi milletinin canını kendi itibarlarına kıyas ile önemsemediklerini sonucuna çıkarıyor.

Son düzenleme:
Seçim yaklaştıkça Sayın Erdoğan daha fazla sert dille konuşmaya başlıyor.

İşin ilginç tarafı ilk 2 gün Hatay'da yapılan bütün o canlı yayın videoları da yalan atıyormuş. Videolar otomatik asker/jandarma silme özellikli galiba. Yıkılan şehir de filtre diyecekler yakında.

Felaketin boyutu korkunç durumda, o kadar çok yıkılan yer var ki ne kadar personel yığarsak yığalım yetersiz kalıyor dese en azından doğruyu söylemiş olurdu ama felaketin boyutlarını da örtmeye çalışıyorlar. İlk deprem Gaziantep'in sadece 15 kilometre uzağında oldu, Antep'ten haber yok ortada. Haber verilecek hiçbir şey kalmadı herhalde.

Geri
Yukarı