Erdoğan, deprem aramalarında CHP’li belediye başkanlarını pas geçti!

Bana bakın, o beğenmedikleri, uyandıramadık dedikleri Ecevitin döneminde Cumhurbaşkanı-Başbakan-Genelkurmay Başkanı falan filan hepsi ayrı kişilerdi, asker ve gerekli devlet teşkilatıda anında olaya müdahale etti, siz 2023 teknolojisi ile sınıfta kaldınız, daha neyi konuşuyorsunuz ?

Başkanlık sistemi ile uçuşa geçeceğiz deyip, bütün yetkileri tek adama verdikten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz ? Bunları tek adam nasıl yapsın dedik ? dinlemediler. Şimdi de Erdoğana kızmayın diyorlar, bütün yetki onda tabi ona kızacak vatandaş, böyle yapsın diye oy vermedi veren de ama böyle olacağı baştan belliydi.

Son düzenleme:
Bölgeye yakın bir yerdeyim ve inanın ki tek ben değil binlerce kişi seferberlik içinde. Halen umutlar var halen çabalar var bu olumsuz düşünceleri kendinize saklayın.
Yine sadece oraya yönelip diğer hiç bir soruma cevap vermiyorsunuz. Olumsuz düşüncem yok, çok üzgünüm ve bilimsel gerçekler var. Ben de takip ediyorum feryatları. Yardım ediyorsanız Allah razı olsun sizden ama bizi engellemeyin. Siz yardımı halledin, biz de bir daha olmaması için ses olalım. Ne dersiniz?

Yine sadece oraya yönelip diğer hiç bir soruma cevap vermiyorsunuz. Olumsuz düşüncem yok, çok üzgünüm ve bilimsel gerçekler var. Ben de takip ediyorum feryatları. Yardım ediyorsanız Allah razı olsun sizden ama bizi engellemeyin. Siz yardımı halledin, biz de bir daha olmaması için ses olalım. Ne dersiniz?
Engellemiyorum engellemem de sadece şahsi fikrim bunun zamanı olmadığından yana iyi geceler diliyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı