Erdoğan'dan Suriyeli açıklaması: göndermeyeceğiz ve 40 milyar $ daha harcarız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ban soruyorum Suriyeli çocuklar size ne yaptı +18 olanlardan bahsetmiyorum çocuklardan hem ayrıca bu merhamettir soruyorum size Suriyeli çocuklar size ne yaptıda bu kadar onlara karşı nefret dolusunuz linçlemeden açıkça cevaplayın lütfen.
Herhalde kendilerinden ekmek kazanıyorsunuz ha? Sokakları istila eden, tabiri caizse çocuk s*çan varlıklar. Bir çoğunun üzerinde bıçak var, kaç tane gencimizi öldürdüler/yaraladılar. Aynı şekilde kadınlarımızı, çocuklarımızı taciz ediyorlar.

Ban soruyorum Suriyeli çocuklar size ne yaptı +18 olanlardan bahsetmiyorum çocuklardan hem ayrıca bu merhamettir soruyorum size Suriyeli çocuklar size ne yaptıda bu kadar onlara karşı nefret dolusunuz linçlemeden açıkça cevaplayın lütfen.
Güzel dostum istikrar ve eşitlik sağlanmıyor. Yani Suriyeli çocuklara harcanan paraya, Türkiye'nin evlatlarına, yoksula, yetime yardım edilebilir. Bana bir şey yaptıkları yok ama ülke ekonomisine (olmayan) çok büyük zararları var. Ayrıca misafirliklerini unutup kendilerini ev sahibi sanmaya başladılar sorun bu.

Olay zaten çocuk olup olmamaları değil. Bundan 10 sene sonra çocuk olmayacak oluşları ve her yıl 10'ar çocuk yapacak olmaları.

Umarım üreyemezler.

MÜSİAD'IN 32. kuruluş yıl dönümünde açıklamalarda bulunan Erdoğan Suriyelileri göndermeyeceklerini, savaştan kaçan Suriyelileri katillere göndermeyeceklerini belirtti.

Suriye'den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Bay Kemal; siz ne derseniz deyin. Birileri çıkmış durmadan laf salatası yapıyor. Biz muhacir ve ensar olma kabiliyetinin ne olduğunu en iyi bilen bir kültürün mensuplarıyız. Bizim kapımız açık onlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Onları katillerin kucağına atmayacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı