Erdoğan: Suriyelileri göndermeyeceğiz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Ayrıca suçluları göndersek yeter"😀 tamam o zaman hepimiz toplanıyoruz suçlu olanları ayıklamaya başlıyoruz ve hepsini ülkeden atıyoruz. Ah! Pardon. Gerideki suçlu potansiyeli olan milyonlarca erkeği ve çocukları unuttum.

Çocukların suçlu olduğunu mu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz yani bunu çocuk yaştaki suriyelilere gösterin bakalım ne hissedecekler kendinizi sütten çıkmış ak kaşık yaptınız iyice hem onlar gayet de masumlar ben onlarla karşılaştım.

Elin arap toprağına kim nüükler atacak, atsalar şimdiye Ukrayna gibi bir devlete atarlardı. Ayrıca Amcam ve Babam ülkesini korumak için öldüyse. Ben bunla üzülmek yerine gurur duyarım. Gerekirse yaşayacaklar, gerekirse ölecekler, gerekirse vuracaklar ama ülkelerinden kaçmayacaklar.
Ülkesi uğruna can verene şehit denir. Muhtemelen sinirli olduğun için unutmuşsun hatırlatayım dedim.

Çocukların suçlu olduğunu mu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz yani bunu çocuk yaştaki suriyelilere gösterin bakalım ne hissedecekler kendinizi sütten çıkmış ak kaşık yaptınız iyice hem onlar gayet de masumlar ben onlarla karşılaştım.
Ben çocuklarımın akrabalarımın pis medeniyetten yoksun ar*plarla yaşamasını istemiyorum. Çocuğu da gidecek kadını da! Vicdan sömürüleriniz bıktırmaya başladı.

Bu niye olay oldu anlamadım. Nasıl olsa RTE yönetimde olmayacak :)

O çocukları da suçlu gibi yetiştirdikleri için fark eden bir şey yok.

Dün söyledikleri bugün ile bir değil, halk ne istiyorsa muhalefet onu sunuyor. 😀

En basitinden sınır güvenliği için verilen askeri harp kararı mı me vardı... Ona hayır oyu vermişlerdi.

Halktan çok perdenin arkası ne isterse onu sunuyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı