Erdoğan'ın Marmaris'te yine çay dağıtması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
İlginç... Söylenebilecek hiçbir söz yok cidden, şakasını yapıyorduk ki gerçek oldu. Kahkaha attım...

1627763065098.png

Akp'yi kötülemeye devam edin edin! O chpye kalsaydık varya neler olacağını sen düşün!
Bir kıymetini bilin ya! Chp seçilen illerde şikayet duymaktayız! Amacınız kötülemek Türkiye'yi batırmak! Bırakın şu akp düşmanlığını!
Hakaret cezası almak istemiyorum, uzun uzun yazardım ama neyse...
1627763294452.png

Son düzenleme:
Akpyi kötülemeye devam edin edin! O chpye kalsaydık varya neler olacağını sen düşün!
Bir kıymetini bilin ya! Chp seçilen illerde şikayet duymaktayız! Amacınız kötülemek Türkiye'yi batırmak! Bırakın şu akp düşmanlığını!
Tamam. Bir süt bile 6 lira olmuş, çok kıymetli yahu. Gelen geçen hanı olmuş ülke. Sorgusuz sualsiz mülteci alıyorlar sırf oy toplayacağım diye, sonra aralarından terörist kaçıyor ve "aa ormanlarımız yanıyor" oluyor.

İlginç düşünce yapısı... Vallahi say say bitmez artık bu tarz şeyler.

Akpyi kötülemeye devam edin edin! O salak chpye kalsaydık varya neler olacağını sen düşün!
CHP mi yok senin gibiler yüzünden mi ülke bu halde? En basitinden bu yangında Türkiye'nin adam akıllı yangın için uçağı yok sizin reisinizin piknik için kullandığı onca uçak varken. Gözünü açıp ola biteni görmek bu kadar zor olmamalı. Bu kadar koyun olmayın.
Edit: Dua et forum ortamındayız, yoksa o konuştuğun sözleri sana yuttururlar.

İlginç... Söylenebilecek hiçbir söz yok cidden, şakasını yapıyorduk ki gerçek oldu. Kahkaha attım...
Çay harareti alıyormuş(!). Şaka bir yana artık şakasını dahi yapmak gelmiyor içimden, o kadar tuhaf bir durumdayız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı