Erdoğan'ın en büyük Atatürkçü olması gerçeği

Süleyman Soylu'nun o videosu akıllarımıza gelir mi? 😊
Her dolar/zam haberinden sonra haline girdiğim kişinin mi?

En büyük Atatürkçü tabii ki değil. Objektif bakınca Erdoğan'ın gerçek bir politikacı olduğunu anlayabilirsiniz. Topluma hitap etmesini, dini/milli değerleri kullanarak seyirciyi arkasına almayı gerçekten iyi biliyor.
Gerçek bir politikacı derken evet iyi ama etik olarak şahsen iyi değil.

Gerçek bir politikacı derken evet iyi ama etik olarak şahsen iyi değil.
Eski röportajlarına bakınca şu an izlediği politikayı eskiden eleştirip yerden yere vurduğunu tam anlamıyla karşı olduğunu görebiliyoruz, siyaset çıkar işidir. Yılların muhalefeti olarak devlet yönetmek konusunda iyi olmadığına katılıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek sanmıyorum.

Bence bu ülkeye bir Jedi lazım.

darth-vader-ile-erdogan-gorusmesi_866013.jpg

Erdoğan iyi bir yönetici değil ancak ülkede kendisinden iyi yönetici olduğunu düşünmüyorum. Ülke halinden bende memnun değilim ancak daha beter durumda olmaktan iyidir. Erdoğan'ın Atatürk'e karşı herhangi bir kötü konuşmasını görmedim eğer 2 ayyaşın yaptığı yasa diye başladığı konuşmayı gösterecekseniz o konuşma Atatürk'e veya ismet inönüye yönelik değil. Şu anda Atatürk'e düşman olarak gören ve nefret eden ve bunu en açık söyleyen kişi kadir mısıroğlu kendisini de sevmem zaten.

Geri
Yukarı