Erdoğan'ın Marmaris'te yine çay dağıtması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
''Kör insanlar bir gün görebilir ama düşünme yetisine sahip olmayan insanlar hiçbir zaman düşünemez.'' bir yere not edin.

Ben bunlar yüzünden bu durumda, bu ekonomide yaşıyorsam bu sözleri istediğim gibi derim. Bunlar yüzüne geldiğimiz hale bak!
Bu sözleri diyin hocam, haklısınız. Ama forumdayız, unutmayalım. Sizin fikrinize katılıyorum ama hakaretin yasak olduğunu bilmeyen yok herhalde.

Bana her ülkede vergi vermeyen birini söyleyin.
Her ülke vergi aliyor koyun kardeşim. En çok vergi veren ülke biziz. Sana şöyle açıklayayım koyun kardeşim. Almanyadan akrabam geldi. Altında AUDİ Q7 Hibrit model araba var. Arabayı üreten Almanya ama 70.000 Euro sıfırı. Belçika'da ise daha ucuzmuş. Sebebi de vergi koyun kardeşim. Mee

Bana her ülkede vergi vermeyen birini söyleyin.
Buradaki vergi ile oradaki bir mi? Kendinizi kandırmaya çalışmayın yahu. Bu arada konuyu kilitlenmesi için raporladım.

Sırf külliye için 600-700 milyon harcayan devlet kendi halkı için sadece 50 milyon harcıyor, komik. Siz de oy basın yahu, devam ya.

Çok ilginç Sosyal’de hiç bir zaman bu kadar ak troll’ün yazdığını görmemiştim. Cidden zor durumdalar bu sefer belli ki topluca savunmaya geçtiklerine göre. Bu konuyu da takipten çıkıyorum bu IQ’su cebindeki paradan daha az trolllerin yazdıklarını görmek istemiyorum.

Buradaki vergi ile oradaki bir mi? Kendinizi kandırmaya çalışmayın yahu.

Konuyu kilitlenmesi için raporladım.

Sırf külliye için 600-700 milyon harcayan devlet kendi halkı için sadece 50 milyon harcıyor, komik. Siz de oy basın yahu, devam ya.

Vergi çok normaldir her ülke vergi ödüyor vatandaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı