Ergenlik döneminde kilo nasıl verilir?

semihşahin

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım 1.70 boyum var ve 76 kiloyum. Ekmek ve abur cubur tüketmiyorum. Kahvaltı yumurta hindi füme salatalık ve peynir zeytin yiyorum. Ara öğün muz ve elma yiyorum. Akşam yemeğinde annem ne yaparsa onu yiyorum. Haftada 2 kez spora gidip koşu bandında çalışıyorum. Okuldan yorgun geldiğim için sonradan spora gidemiyorum. Okulum 9-4 arası. Bunlar kilo verebilmem için yeterli mi?

Ne için kilo vermek istiyorsunuz? Meslek amaçlıysa polislik, subaylık vs. için kilonuz iyi. BKİ olaraktan da iyi. Amaç kas yapmaksa zaten daha çok kilo almayı hedefliyor sporcular.

Ne için kilo vermek istiyorsunuz? Meslek amaçlıysa polislik, subaylık vs. için kilonuz iyi. Bki olarakdan da iyi. Amaç kas yapmaksa zaten daha çok kilo almayı hedefliyor sporcular.

Kilosu iyi değil. 182 civarı boyum var 70 kiloyum hala diyetlere devam ediyorum 65 ideal gibi yağları azaltmak için.

Evinde bir ip olsun internetten alma normal bir IP al günlük hedef koy çok kalori harcatıyor 500-1000 defa IP atla hep zevkli hem aktivite olur hem kilo verirsin.
İp olayının yanında şekeri tamamen bırak, ekmek, makarna tarzı ürünleri kes. Bunları yaparak bile kolayca kilo verirsin 1-2 ay içinde.

Ne için kilo vermek istiyorsunuz? Meslek amaçlıysa polislik, subaylık vs. için kilonuz iyi. Bki olarakdan da iyi. Amaç kas yapmaksa zaten daha çok kilo almayı hedefliyor sporcular.

Kilolu olduğum için zayıflamak istiyorum hocam. Ve güzel gözükmek için.

Kilosu iyi değil. 182 civarı boyum var 70 kiloyum hala diyetlere devam ediyorum 65 ideal gibi yağları azaltmak için.

Evinde bir IP olsun internetten alma normal bir IP al günlük hedef koy çok kalori harcatıyor 500-1000 defa IP atla hep zevkli hem aktivite olur hem kilo verirsin.
İp olayının yanında şekeri tamamen bırak, ekmek, makarna tarzı ürünleri kes. Bunları yaparak bile kolayca kilo verirsin 1-2 ay içinde.

Hedef kilo şu anlık 70 kilo. 6 kiloyu dediklerimle 1-2 ay içinde verebilir miyim? Bu arada dediğinizi yapacağım IP atlamayı.

Kilolu olduğum için zayıflamak istiyorum hocam. Ve güzel gözükmek için.

Hedef kilo şu anlık 70 kilo. 6 kiloyu dediklerimle 1-2 ay içinde verebilir miyim? Bu arada dediğinizi yapacağım IP atlamayı.

Gün içinde sıkıldıkça atla ben 200-300 ile başlamıştım sonra 1000'e hedef koydum ergenlik dönemindesin zaten şınav sayını gün geçtikçe hedefler koyup kendini zorlayarak arttırabilirsin.

1-2 ay içinde 6 kilo çok kolay limonlu su içebilirsin sabah kalktığında onu da eklemeyi unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı