Ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir?

Yan etki olarak neyi var acaba ?
Ya ilacın bilgi kağıdını okuyunca zaten şaşarsınız, çok fazla yan etkisi var ama herkes bunları yaşamıyor tabii ki. Benim için sırt ve eklem ağrısı, halsizlik, sürekli uykusuzluk, ilk aylarda göğsümde ağrı oldu. Muazzam bir cilt ve dudak kuruluğu herkeste mutlaka olan bir yan etki. Dudaklarım deri değiştiriyor bildiğin.
Depresyona ve buna bağlı pek çok soruna yol açtığı söyleniyor ama sağlam durmak lazım. Biraz daha sinirli oluyor insan veya biraz daha durgun, mutsuz oluyor ama yüzünün ne kadar güzel iyileştiğini görünce sinir stres yok oluyor. Kullanmaya başlamadan önce mutlaka bilgi kağıdını okumak lazım, zaten doktor da bilgilendirecektir.
@kerobey hocam ben 18 20 kadar bekleyemem az kaldı evet 18'de genede bekleyemem öcü gibi hissediyorum kendimi.
Dostum son bi uyarı yapayım, sakın ha hepsini birden deneme. Mahvolur yüzün çok tahriş olur. Bir tarife başladıysan onunla ilerle şöyle üç dört hafta kullan bak bakalım faydası var mı? Ayrıca bu maskeleri falan her gün kullanmamalısın. Haftada 1-2 defadan fazlası yine tahriş eder maalesef. Sabırsızım demişsin çok iyi anlıyorum seni ama ben 20 yaşındayım 14 yaşından beri bunun çözümüyle uğraşıyorum. Artık milletin ay yüzüne noldu demeleri falan umrumda değildi, canımın acısı yetiyordu sivilcelerden nefret etmek için. Zamana biraz daha güvenmen lazım. :)

Son düzenleme:
Ya ilacın bilgi kağıdını okuyunca zaten şaşarsınız, çok fazla yan etkisi var ama herkes bunları yaşamıyor tabii ki. Benim için sırt ve eklem ağrısı, halsizlik, sürekli uykusuzluk, ilk aylarda göğsümde ağrı oldu. Muazzam bir cilt ve dudak kuruluğu herkeste mutlaka olan bir yan etki. Dudaklarım deri değiştiriyor bildiğin.
Depresyona ve buna bağlı pek çok soruna yol açtığı söyleniyor ama sağlam durmak lazım. Biraz daha sinirli oluyor insan veya biraz daha durgun, mutsuz oluyor ama yüzünün ne kadar güzel iyileştiğini görünce sinir stres yok oluyor. Kullanmaya başlamadan önce mutlaka bilgi kağıdını okumak lazım, zaten doktor da bilgilendirecektir.

Dostum son bir uyarı yapayım, sakın ha hepsini birden deneme. Mahvolur yüzün çok tahriş olur. Bir tarife başladıysan onunla ilerle şöyle üç dört hafta kullan bak bakalım faydası var mı? Ayrıca bu maskeleri falan her gün kullanmamalısın. Haftada 1-2 defadan fazlası yine tahriş eder maalesef. Sabırsızım demişsin çok iyi anlıyorum seni ama ben 20 yaşındayım 14 yaşından beri bunun çözümüyle uğraşıyorum. Artık milletin ay yüzüne ne oldu demeleri falan umrumda değildi, canımın acısı yetiyordu sivilcelerden nefret etmek için. Zamana biraz daha güvenmen lazım. :)

Bir de çok mu çekiyon gardaş demeleri yok mu 2 saat açıklamak zorunda kalıyorum onun ile alakalı olmadığını takmasam bile sinir oluyor insan hayır anlamıyorum sanane milletin sivilcesinden ne diye sorup duruyorsun.

Son düzenleme:
Bir de çok mu çekiyon gardaş demeleri yok mu 2 saat açıklamak zorunda kalıyorum onun ile alakalı olmadığını takmasam bile sinir oluyor insan hayır anlamıyorum sanane milletin sivilcesinden ne diye sorup duruyorsun.
Bi de sanki fikir sormuşuz gibi şunu sürüyor musun, bunu denedin mi diye herkes doktor kesiliyor başına valla çok sıkıntı zaten sivilcenin dert olduğu yetmezmiş gibi bi de elalem dert oluyor.

Benim suratımda egzamada var sivilcede. Doktor bana Oly Plus diye bir krem verdi. Gerçekten işe yarıyor. Yüzdeki her türlü problemden kurtarıyor. Fakat bir süre düzenli kullanmak lazım. Birde aynı ilacın farklı markası olan Mantazol var. Bir bak derim. Biraz farzla kortizol içeriyor yanlız.

Kesinlikle ama kesinlikle yediklerine dikkat etmen lazım. Cildiye'ye gittikten sonra ilaç tedavisine başlasan bile yediğine içtiğine dikkat etmedikten sonra o sivilceler yine çıkacak. Bir de yüzün için konuşursak yüz bakım ürünleri de kullanabilirsin.

İzotretinoin ( Roaccutane,Aknetrent,Acnegen,Zerotanin.)

İzotretinoin ( roaccutane, aknetrent, acnegen, zerotanin.)

Aknetrent beleşti ben kullanırken.

İzotretinoin ( roaccutane, aknetrent, acnegen, zerotanin.)

18 yaş sınırı var mı peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı