Erkek adam ağlamaz cümlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba, illaki çevrenizden erkek adam ağlamaz cümlesini duymuşsunuzdur. Bu cümle hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merak ediyorum. İyi sosyaller!

Haklı bir söz. Erkek adam ağlarsa onun arkasındaki aileside ağlar. Erkek adam üzülebilir ancak her zaman gözyaşlarını gizlemeli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim için şarkı cümlesinden başka bir şey değil. Ha bana sorarsanız ağlayabiliyor muyum diye. Maalesef hayır.

Feministlere laf ettiğimi kim söyledi? Ben burada genel konuşuyorum. Ayrıca tavrınız hiç hoş değil.
Cümleden açıkça çıkan anlam belli. U dönüşü yapmaya da lüzum yok.

"Cinsiyetçilik dursun" diyenler kimdir? Cinsiyetçilik teriminin kökeni nedir? Bunlara bir bakın. Ondan sonra makul bir U dönüşü yapabilirsiniz.

Haklı bir söz. Erkek adam ağlarsa onun arkasındaki aileside ağlar. Erkek adam üzülebilir ancak her zaman gözyaşlarını gizlemeli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşmanları güldürme...

O kadar çalışıp emek verip aldığın araçla takla at bakalım yerinde gülerek zıplıyor musun yoksa ağlıyor musun.

Yeni konular

Geri
Yukarı