Erkek arkadaş edinemiyorum

Hamza10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sizden ilişki tavsiyesinden ziyade hatamı anlamama yardımcı olmanızı istiyorum.

Şimdi ben normalde çok ortamcıyımdır ama bir o kadar da asosyalimdir. Bir ortama girdiğimde ağır abi modundayımdır ama ertesi gün de herkes abim ablam olur. Hemen kaynaşırım. Herkes tarafından sevilirim ama konu aşk sevgi falan olunca tıkanıyorum. Asla açılmıyorum.

Şimdi ben İngilizce kursuna gidiyordum. Bir tane çocuk vardı. Aynı yaştaydık. Çocuk iyi birine benziyordu. Pek konuşmazdı. Ben de kurstaki kitleyi pek sevmedim. 60 yaşında dayı, 2 çocuklu anne ve üniversiteli şımarıklar vardı. Ve 2 tane yaşıtım vardı. Biri bir tane kız, 15 16 yaşlarında. Diğeri de benim dediğim çocuktu. Çocuk kursun ortalarında bir anda dahil oldu ilk geldiği gün sürekli bana bakarken çocuğu yakalıyordum ve bu böyle devam etti. Çocuk sürekli bana bakıyordu. Ben bakınca da kafasını çeviriyordu. Hafif bir sırıtma ile önüne dönüyordu. Bunu sürekli yapmaya başladı. Tabii ben de çocuğa pek ısınmadım. Hiç karşılık vermiyordum.

Bir gün speaking yapacaktık. Ben de o aralar bayağı şeydim, yani siz anladınız 😅 Birine ihtiyacım vardı. Onunla eşleştim ve ona sorular sordum. Çocuk hiç konuşamıyordu. Sürekli çocuğu düzelttim ve çocuğa pot verdim. Gülümsedim falan. En sonda bir bakıştık. Çıkışta da çocuğun montunu alıp ona verdim ama çocuk teşekkür edip hiçbir tepki vermeden gitti. Ne olduğunu anlamadım. Sizce nerede hata yaptım?

Çocuk gaydi bu arada. Instagram'ını bulmuştum. Sürekli bu olayı yaşamaktan bıktım. Her zaman bir taraf negatif diğeri pozitif oluyor ve ilişki kurulmuyor :(

Merhaba sizden ilişki tavsiyesinden ziyade hatamı anlamama yardımcı olmanızı istiyorum.

Şimdi ben normalde çok ortamcıyımdır ama bir o kadar da asosyalimdir. Bir ortama girdiğimde ağır abi modundayımdır ama ertesi gün de herkes abim ablam olur. Hemen kaynaşırım. Herkes tarafından sevilirim ama konu aşk sevgi falan olunca tıkanıyorum. Asla açılmıyorum.

Şimdi ben İngilizce kursuna gidiyordum. Bir tane çocuk vardı. Aynı yaştaydık. Çocuk iyi birine benziyordu. Pek konuşmazdı. Ben de kurstaki kitleyi pek sevmedim. 60 yaşında dayı, 2 çocuklu anne ve üniversiteli şımarıklar vardı. Ve 2 tane yaşıtım vardı. Biri bir tane kız, 15 16 yaşlarında. Diğeri de benim dediğim çocuktu. Çocuk kursun ortalarında bir anda dahil oldu ilk geldiği gün sürekli bana bakarken çocuğu yakalıyordum ve bu böyle devam etti. Çocuk sürekli bana bakıyordu. Ben bakınca da kafasını çeviriyordu. Hafif bir sırıtma ile önüne dönüyordu. Bunu sürekli yapmaya başladı. Tabii ben de çocuğa pek ısınmadım. Hiç karşılık vermiyordum.

Bir gün speaking yapacaktık. Ben de o aralar bayağı şeydim, yani siz anladınız 😅 birine ihtiyacım vardı. Onunla eşleştim ve ona sorular sordum. Çocuk hiç konuşamıyordu. Sürekli çocuğu düzelttim ve çocuğa pot verdim. Gülümsedim falan. En sonda bir bakıştık. Çıkışta da çocuğun montunu alıp ona verdim ama çocuk teşekkür edip hiçbir tepki vermeden gitti. Ne olduğunu anlamadım. Sizce nerede hata yaptım?

Çocuk gaydi bu arada. Instagram'ını bulmuştum. Sürekli bu olayı yaşamaktan bıktım. Her zaman bir taraf negatif diğeri pozitif oluyor ve ilişki kurulmuyor :(

Genelde erkek arkadaşı edinmek istiyorsan ayı gibi davranman lazım kızları boş ver kızların sana açılmasını bekle.

Askerlikten kaçmak için gay gibi mi davranacaksın?

Genelde erkek arkadaşı edinmek istiyorsan ayı gibi davranman lazım kızları boş ver kızların sana açılmasını bekle.
Kanka sen çok yanlış anladın konuyu

Askerlikten kaçmak için gay gibi mi davranacaksın?

Gey olmak askerliğe engel olmuyor eşcinsellerde askerlik yapmak zorunda o bahsedilen pembe tezkere translar için geçerli.

Hocam playboy yada inanılmaz karizmatik bir erkek değilseniz maalesef ki kızlar size düşündüğünüz gibi teklif etmeyecektir. Her zaman erkek girişken olur bu konularda.

Yeni konular

Geri
Yukarı