Zorunlu askerlik yapmak istemiyorum

Hamza10

Decapat
Daha fazla  
Ben bu ülkede doğdum ama bu benim bu ülkeye asker olmak istediğim anlamına gelmiyor, yapmak istemiyorum. Bedelli olsak bile 1 ay yapma zorunluluğu bulunuyor bundan nasıl kurtulabilirim, o bir aydan nasıl sıyırabilirim? Birleşmiş milletler de Türkiye'ye dava açma gibi bir konu varmış o nasıl oluyor, nasıl yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay için de sızlanılmaz bence.
Kanka adam dava açmayı falan düşünmüş valla acınıcak durumda diyebilirim 1aya bile taahamülü yok :D devletine vatanına milletine hizmet etmek şereftir isteyen şerefiyle yapar isteyen yapmaz

Ben bu ülkede doğdum ama bu benim bu ülkeye asker olmak istediğim anlamına gelmiyor, yapmak istemiyorum. Bedelli olsak bile 1 ay yapma zorunluluğu bulunuyor bundan nasıl kurtulabilirim, o bir aydan nasıl sıyırabilirim? Birleşmiş milletler de Türkiye'ye dava açma gibi bir konu varmış o nasıl oluyor, nasıl yapabiliriz?
O bir aylık eğitim olur da savaş olursa dımdızlak kalma, ateş etmesini, silah sıfırlamasını; oturmasını kalkmasını bil diye var. Ondan da kaçıyorsan sıkıntı sende kardeş.

Valla başkalarını bilmem ben obez olacağım :D 2 kez kontrole çağırıyorlarmış, ikisinde de kilo sınırın üstü çıkarsa bir daha seni çağırmıyorlarmış. Ömür boyu yırtıyormuşsun. He tabii sağlığından olmak istemeyenler olabilir, onlar doğru şeyi yapmış olurlar. Ama benim umurumda değil, ben böyle yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı