Erkek kaşı nasıl alınmalı?

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar tek kaş falan değilim ama alt ve üst ksımları biraz dışa doğru çıkık büyük gibi, düzgün yapmak istiyorum,
Seçenekler.
Cımbız.
Tıraş makinesi.
Tüy alma teli.

Arkadaşlar tek kaş falan değilim ama alt ve üst ksımları biraz dışa doğru çıkık büyük gibi, düzgün yapmak istiyorum,
Seçenekler.
Cımbız.
Tıraş makinesi.
Tüy alma teli.

Cımbız ile alabilirsin. Ben de çok fazla abartmıyorum, sürece kalın bir kaş yapıyorum eğer ki öyle bir hayalin yoksa her tarafı eşit tutacak halde bir kaş yapabilirsin. Tabii inceltme falan olmaz diyemem, biraz yakıştırmaya bağlı.

Ama orta taraflar ve dağılımını düzeltme gibi eylemler dinen değil de şöyle bir kesiti vermek isterim.

Prof. Dr. Nihat hatipoğlu, şöyle cevaplandırdı: "aldırmaması daha güzel olur. Eğer rahatsızlık veriyorsa, orada bir hormonal bir bozukluk olabilir ve ona müdahale etmesi din açısından sakıncalı değildir."

Son düzenleyen: Moderatör:
Prof. Dr. Nihat hatipoğlu, şöyle cevaplandırdı: "aldırmaması daha güzel olur. Eğer rahatsızlık veriyorsa, orada bir hormonal bir bozukluk olabilir ona müdahale etmesi din açısından sakıncalı değildir."
Adam sana bunun dinen uygun olup olmadığını sormamış.

Adam sana bunun dinen uygun olup olmadığını sormamış.

Erkek kaşı nasıl alınmalı ve dinen böyle bir açıklama yapılmış neden fazladan bilgi verdiğimizde böyle cevaplanıyoruz anlamadım. Onun dışında cımbız ilen alınması en makul olur bunu da belirtmişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı