Erkek için ter önleyici hangi deodorant alınmalı?

Rozi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar günlük işimden dolayı çok fazla terliyorum, zaten ayrıca kişilik olarak gündelik hayatımda da çok terleyen birisiyim. Sizce hangi deodorant almalıyım? Erkekler için böyle fiyatı en fazla 30 lirayı geçmesin. Siz neleri kullanıyorsunuz? Memnun kaldığınız ürünler neler? Sprey olarak almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerim;

nivea.jpg

Deodorant kullanmıyorum ben. Pamuklu ve hava alan kıyafetler giymeye özen gösteriyorum. Gerçekten faydasını görürsünüz. Ha işyerinde mecburi üniforma vs. varsa o ayrı.
Bir de insanların hareket, spor vs. sonucunda açığa çıkan ter çok fazla rahatsız edici olmuyor. Oturduğu yerden eforsuz açığa çıkan ter daha rahatsız edici olabiliyor.
Bilimsel bir kanıtı yok sadece deneyimim. :)

Deodorant kullanmıyorum ben. Pamuklu ve hava alan kıyafetler giymeye özen gösteriyorum. Gerçekten faydasını görürsünüz. Ha işyerinde mecburi üniforma vs. varsa o ayrı.
Bir de insanların hareket, spor vs. sonucunda açığa çıkan ter çok fazla rahatsız edici olmuyor. Oturduğu yerden eforsuz açığa çıkan ter daha rahatsız edici olabiliyor.
Bilimsel bir kanıtı yok sadece deneyimim. :)

Ondan sonra :D

images (3).jpg

Şaka bir yana, deodorant kullanmak çok önemli. Özellikle ofislerde ve toplu taşıma araçlarda kullanmayanlar yüzünden günümüz berbat geçiyor.

@Rozi bunu da kullanabilirsin.

indir (9).jpg

Nivea Black & White öneririm. Bir süre denemek için Rexona kullandım ama aralarında çok fark olduğunu hissettim. Rexona beni pek memnun etmedi.

Geri
Yukarı