Erkek parfüm önerisi

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Selam. Parfümler ve kokular hakkında hiçbir bilgim yok, daha önce de alerji sebebiyle parfüm kullanmadım. Denemek istiyorum. Öğrenciyim, genellikle üniversitede kullanacağım. Hafif de olmasın ağır da, orta karar. Bütçe 500 TL. Teşekkürler.

Bu bütçede alacağın parfümlerden pek kalite beklememek gerek, özellikle Zara gibi markaların parfümlerinden direkt uzak dur, çünkü hepsi berbat.

Sanırım bu bütçedeki en ideal marka Bargello. Model önerim yok, çünkü hiçbirisini kullanmadım ama düşük bütçesi olanlara öneriliyor.

Bu bütçede alacağın parfümlerden pek kalite beklememek gerek, özellikle Zara gibi markaların parfümlerinden direkt uzak dur, çünkü hepsi berbat.

Sanırım bu bütçedeki en ideal marka Bargello. Model önerim yok, çünkü hiçbirisini kullanmadım ama düşük bütçesi olanlara öneriliyor.
İyi parfüm için ne kadar bütçe gerekiyor hocam?

EDT için 1500+ TL, EDP için 2500+ TL. Maalesef 4-5 ayda neredeyse %80'e yakın zam aldı parfümler.
EDP ve EDT'nin ne olduğunu yeni öğrendim. 2-3 günde 1 kere sıkmak istiyorum sadece, EDP gerekiyor onun için sanırım. 2500 TL bana çok şu an.
100 ML bir parfüm haftada 2-3 defa sıkmayla ne kadar sürede biter acaba?

Selam. Parfümler ve kokular hakkında hiçbir bilgim yok, daha önce de alerji sebebiyle parfüm kullanmadım. Denemek istiyorum. Öğrenciyim, genellikle üniversitede kullanacağım. Hafif de olmasın ağır da, orta karar. Bütçe 500 TL. Teşekkürler.

Mad Bruno Gold intense bakabilirsin. Mağazada dene önce, beğenirsen al direkt alma herkesin koku zevki farklı, bende 2-3 bin TL'lik parfümlerde var ama Mad Bruno Gold İntense parfümünü bir ayrı beğeniyorum, bütçenizi aşıyor ama 500'e kaliteli parfüm bulmak zor.

Peki gidip parfüm deneyebileceğim nereler var? Mesela Eiffel markası var bizim orda, iyi midir?

Hocam bu Soel parfüm falan nasıl peki, gerçekten etkisi var mı? Almam ama merak ediyorum. :D

Bu bütçede alacağın parfümlerden pek kalite beklememek gerek, özellikle zara gibi markaların parfümlerinden direkt uzak dur, çünkü hepsi berbat.

Sanırım bu bütçedeki en ideal marka bargello. Model önerim yok, çünkü hiçbirisini kullanmadım ama düşük bütçesi olanlara öneriliyor.

Bargello gibi doldurma parfüm satan yerlere eğer alerjik bir bünyeniz varsa dikkat etmek gerek.

Geri
Yukarı