Erkek parfümü önerisi

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar erkek parfümü önerilerinize açığım bütçem 850 TL civarı güzel kalıcı bir parfüm düşünüyorum aklımda Burberry Classic var ama bilemedim siz ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar erkek parfümü önerilerinize açığım bütçem 850 TL civarı güzel kalıcı bir parfüm düşünüyorum aklımda Burberry Classic var ama bilemedim siz ne düşünürsünüz?
Gümrükten almıştım, gayet güzel.
Hocam 850 lira bir parfüm için çok fazla hani 850 liralık bir parfüm hiç kullanmadığım için öneri yapamayacağım, ama unutmayın bir limon kolonyası size her zaman güzel bir koku verir.
Channel, David off gibi parfümler pahalıdır hocam.

Paco Rabanne One Million, Ultraviolet veya Invictus öneririm. Üçü de Paco Rabanne markası. 15 senedir bu markayı kullanıyorum ve aşırı memnunum. Bunlar haricinde ise eğer bulabilirsen Hugo Boss Soul ve Calvin Klein Euphoria öneririm. Şu an güncel olarak One Million, Euphoria ve Ultraviolet kullanıyorum. Ultraviolet'i daha 3 ay önce aldım ve aşırı memnunum. Ayrıca alacaksan Gratis, Sephora, Boyner harici bir yerden sakın internetten sipariş verme. Mağazadan gidip deneyerek almanı öneririm. Çoğu Sephora mağazasında bu saydığım parfümler bulunmaktadır.

Paco Rabanne One Million, Ultraviolet veya Invictus öneririm. Üçü de Paco Rabanne markası. 15 senedir bu markayı kullanıyorum ve aşırı memnunum. Bunlar haricinde ise eğer bulabilirsen Hugo Boss Soul ve Calvin Klein Euphoria öneririm. Şu an güncel olarak One Million, Euphoria ve Ultraviolet kullanıyorum. Ultraviolet'i daha 3 ay önce aldım ve aşırı memnunum. Ayrıca alacaksan Gratis, Sephora, Boyner harici bir yerden sakın internetten sipariş verme. Mağazadan gidip deneyerek almanı öneririm. Çoğu Sephora mağazasında bu saydığım parfümler bulunmaktadır.
One million bende kullanmıştım çok güzel parfümdü ama fiyatı gerçekten çok tuzlu artık.

Parfümü hangi mevsimlerde kullanmayı düşünüyorsunuz, ne tarz kokular hoşunuza gider bunlar önemli. Örneğin her parfüm kış ayında veya yaz ayında iyi performans vermeyebiliyor. 850 liraya güvenilir yerlerde alınacak çok bir parfüm kalmadığını görüyorum. 950 liraya satılan Valentino Uomo var, kışlık gider. Onun dışında yazlık parfümler için Bvlgari veya Dolce Gabbana parfümlerine göz gezdirebilirsiniz.

Geri
Yukarı