Erkeklerin bebek gibi mızmızlanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ucuz gene hocam, bir deneyeyim. Film ne zamana kadar gösterimde?
Hiç bilmiyorum hocam her perşembe günü açılıyor sonraki hafta o yüzden bu haftaya yer bulabilirmisiniz bilmem ama bi bakın. Bulamazsanız perşembegünü ilk iş bilet bakın şakam yok 1-2 gün gecikiyorsunuz tüm seanslar dolabiliyor

Bu gidişle uzun süre kalır gibi.

Aklıma arkadaşının sevgilisinin ayak fotoğrafını gizlice çekmeye çalışırken flashı patlayan adam geldi.
Hahahahahaha

Aynen kanka bende bakire Ardahan eşeği ticareti yapıyorum. (kaçak) (kritik) (opsiyonel)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cidden varmış.

Tamam hocam, Allahtan mamakta felan değilim keçiörenden iki dakikada giderim. Perşembe bakayım hemen.

Neyse hocam dying light oynayacağım ben size iyi tartışmalar kendinize dikkat edin

Arkadaşlar troll konu olabilir mi?
İlgi çekici başlık + kutuplaştırıcı kelimeler = 200 yanıt, etkileşim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam hocam, Allahtan mamakta felan değilim keçiörenden iki dakikada giderim. Perşembe bakayım hemen.
Ben ilk önce koruya iniyorum sonra anka mall e tek metro 1-2 saat sürüyor yolum muhtemelwn otobüse binmek için 6 da durakta olmam gerekecek

Olabilir hocam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…