Kızlar erkeklerin neyini sever?

Kızlar erkeklerin X'ini sever. X'i siz doldurun. Bunun bilincinde olan erkekler neden kendini X'inden dolayı sevdiğini bilen kızlarla çıkmaya devam eder? Asıl problem erkeklerin bilinçsizliğinde. Sonra buraya gelinip "Aldatıldım, kızı başka erkekle gördüm" gibi konular açılıyor.

Diğerlerini bilmem ama bence samimiyet ve ilgi daha önemli. Saçı güzelmiş, parası varmış karakteri olmadıktan sonra ne işe yarar. Öyle insanları seversen sadece kendi canını yakarsın. 2 gün sonra kolunda başka bir kız göreceğin bir züppeye kimsenin ihtiyacı yok diye düşünüyorum. O insanlar para için seven kızları hak ediyorlar.

Yorumlda ki çoğu kişi kendi karakterini göstermiş bir nevi cebini tipini diyerek bence bir kız bir erkekle mutluysa ve bir çaba göstermeden anlaşabiliyorlarsa eğer sıkıntı yoktur. Aynı şekilde erkekler içinde geçerli.

Kızlar erkeklerin X'ini sever. X'i siz doldurun. Bunun bilincinde olan erkekler neden kendini X'inden dolayı sevdiğini bilen kızlarla çıkmaya devam eder? Asıl problem erkeklerin bilinçsizliğinde. Sonra buraya gelinip "aldatıldım, kızı başka erkekle gördüm" gibi konular açılıyor.

Şunu söylemeliyimki herkes burada karakter veya ben cebine bakmam dediğiniz olur ama öyle bir tanıdığım kızlar varki konuşmuyorum onlarla
Acayip kötü yani.
Bir günah söylediğimizde = 85 yıl daha yanacağımız bir zarf ekleniyor kitapımıza ve biz nefsimizin kölesi olduk böylece gidiyor aslında soruyla bir takım benim dediğim hiçbir alakası yok
:D

Arkadaşlar hadi anladık erkekler kızları çekici güzel buluyorlarda, kızlar erkeklerin neyini çekici buluyor? Beğeniyor bana tüm erkekler tipsiz geliyor, neyine bakıyorlar yani? Onu merak ediyorum, yani heleki şu orta-lise- üniversetedelkiler, çıkmak için mi çıkıyor?(sevgilim var demek için mi çıkıyorlar yani?)

25 üstü zaten sadece paraya ve rahatlığa bakıyor.
Son dediğin ne kadar üzücü bir genelleme. Hayatı birlikte yaşamaya değer bulma, zevklerin örtüşmesi, hayata bakış açılarının benzerliği. Bunların dışında tipinin ve görüntüsünün tabii ki önemi oluyor, kimse bu konuya itiraz edemez. Şimdi şöyle olmalı böyle olmalı denmez. Ama paraya bakıyor demek çok yanlış. Kadınlar da özgür bırakıldıklarında kendi paralarını kendileri kazanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı